Android multimedya almak isteyenler

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Android multimedya almak isteyenler

O linkteki vw cihazı full android değil, wince + android.
Sadece navigasyon android tarafında, bir ikon ile wince'ye ve android'e geçilebiliyor.
Bluetooth full androiddeki gibi tüm cihazlar ile kullanılamıyor, sadece telefon için bluetooth etkin,
Ekran çözünürlüğü de full android kadar iyi değil,
Ve ayrıca ekran kapasitif değil, benim de aldığım full android cihazda ekran kapasitif iphone ekranı.
O cihazın Mazda'sını aldık arkadaşıma bin pişman oldu zorla geri verdi, full android aldı benim cihazı aldığım firmadan kesinlikle 1000 kat daha iyi. İyi düşünün derim iyi araştırmadan karar vermeyin.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de sırf görüntü ses video e navi özelliği için alacağım ne gerek var bilgisayar sistemine anlamış değilim araba kullanıken bir işime yaramıyacak işlemci hızının da bir işime yarayacağını düşünmüyorum. Coreldraw mı kullanacaz araç kullanırken. Eğer cyclone taktıracak varsa beni de yazsın listeye

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
En son bir arkadaşım Maslak'ta 900 TL + 150 TL montajla 1050 TL'ye Cyclone taktırdı.  :)
Eğer düşünürseniz arkadaşımla görüşüp numaraları varsa alabilirim.  :)
simdi bu cyclone iyi olsa sen de taktirirdin die bir cikarim yapiorm:) cyclone cok ariza yapiyor galiba?

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nasıl fiyat aldınız hani astra için daha çıkmamıştı

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
simdi bu cyclone iyi olsa sen de taktirirdin die bir cikarim yapiorm:) cyclone cok ariza yapiyor galiba?

Arızadan ziyade Android sistemli bir cihazın daha kullanışlı olacağını ve uzun vadede sıkılmadan kullanabileceğimi düşünüyorum.  :)
Yoksa windows işletim sistemli cihazların içinde ilk tercihim Cyclone olurdu. Bence araçlarımızla en uyumlu olan marka şuanda Cyclone.   :)

Hatta bir ara tam Cyclone'a niyetlenmiştim ki, Android söylentileri çıktı ve o gün bugündür Android taktırmayı kafama koydum.  :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
Nasıl fiyat aldınız hani astra için daha çıkmamıştı

Eğer benim yazdığım fiyattan bahsediyorsanız o fiyat Cyclone'un fiyatı. Android için fiyat almadım.  :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Arızadan ziyade Android sistemli bir cihazın daha kullanışlı olacağını ve uzun vadede sıkılmadan kullanabileceğimi düşünüyorum.  :)
Yoksa windows işletim sistemli cihazların içinde ilk tercihim Cyclone olurdu. Bence araçlarımızla en uyumlu olan marka şuanda Cyclone.   :)

Hatta bir ara tam Cyclone'a niyetlenmiştim ki, Android söylentileri çıktı ve o gün bugündür Android taktırmayı kafama koydum.  :)
Ben dedigim gibi goruntu olsun die istiyorum androide gerek yok o zaman cyclone sorunsuz degil mi bjr de garantimi bozar mi? Ozelden numarayi atabilir misi cyclone taktirayim o zaman isteyn barsa da baska toplu indirim yaptiraim.

sercankg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Android navi uygun fiyata bulursanız arkadaşlar bende taktırmayı düşünüyorum.Bilgilerinize

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Ben dedigim gibi goruntu olsun die istiyorum androide gerek yok o zaman cyclone sorunsuz degil mi bjr de garantimi bozar mi? Ozelden numarayi atabilir misi cyclone taktirayim o zaman isteyn barsa da baska toplu indirim yaptiraim.

Benim için dr alırsan sevinirim

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar hepsinden onemlisi lcd ekranin kalitesi ve dokunmatigi. 512 mb ram suan icin yetiyor android2.3 icin. Zaten cyclone 128-256mb ram var. Kriter bence ekran olmali. Ben fiyat almistim bi ara android icin 1250tl idi herkes alacagiz dedi sonra 2-3 kisi sordu onlarda aldimi bilmiyorum. Saticinin cebi bende var whatsup dan yenilikleri bana yazar surekli. Ciddi alici varsa konusayim. Hem android hem wince var.