Anahtarlık Açıp-Kaparken Zorlanıyor

erciyes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2003 Astra g anahtarlık uzaktan kumada düğmeleri açıp kaparken bazen işlemiyor sorun nedir acaba pili geçen yaz değiştirmiştim.

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni problemi ben yasadim anahtari acip baktigimda pil yuvasinin karta baglandigi bacaklarin lehiminin koptugunu gordum lehimleri yeniledim ve suan hicbirsorun yasamiyorum

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni problemi ben yasadim anahtari acip baktigimda pil yuvasinin karta baglandigi bacaklarin lehiminin koptugunu gordum lehimleri yeniledim ve suan hicbirsorun yasamiyorum

aynen katılıyorum.

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aynı sorun bende var şu an kumanda calışmıyor lehim işini yaptım, pil yeni sekronize işlemi tamam anahtarcıya baktırdım ayarladım dedi olmadı anahtarcı kutup başını sök 4 saat kadar öyle kalsın düzelecek dedi gene olmadı hala calışmıyor.Yok mu Ankara yaptıracagım bir yer.

Özlemmm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 99 model corsa var anahtarına pil takılmaz dediler.Ama klavuzunda pil takılıyor diyor.Anahtarcıyı bogazlıycaktım artık .Anahtarı aldım çıktım.manuel açık kapatıyorum aracı.Adam buna pil takılmaz diyor başka bişey demiyor ...

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarini arabaya tanitinmiki? eger tanitmaya calisipta tanitamiyosan iki tur sorun olabilir birincisi elindeki anahtarin entegresi silinmis yada yanmis olabilir bunu diger yedek anahtarin varsa anlayabilirsin yada tanidigin birisinin anahtariyla diger ariza ise arabada bulunan merkezi kilit kismi egerki hicbir anahtar arabanla uyum saglamiyosa merkezi kilit sistemine baktirmani tavsiye ederim

arkadaşlar aynı sorun bende var şu an kumanda calışmıyor lehim işini yaptım, pil yeni sekronize işlemi tamam anahtarcıya baktırdım ayarladım dedi olmadı anahtarcı kutup başını sök 4 saat kadar öyle kalsın düzelecek dedi gene olmadı hala calışmıyor.Yok mu Ankara yaptıracagım bir yer.

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın yedek anahtarı varda kumandasız.(anahtarin entegresi silinmis yada yanmis olabilir ) sorun büyük ihtimalle bu bu ise sorunu çözme sansım var mı

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egerki entegren yanmissa tek sansin ebay den bitane anahtar siparis edeceksin egerki yurt disinda tanidigin varsa isin cok kolay cunku e bayde 10 eu ya bile anahtar var onemli olan senin anahtarindaki guvenlik cipini kaybetmemen anahtari cikardiginaki kucuk cip muhtemelen senin kumanda mekanizman ucmus yenisini almadan oncede bence bi astra yada vectrasi olan birinin anahtarini kendi arabana tanitip sorunun anahtardan olduguna kesin olarak emin ol

cemo52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede oluyodu anahtarı açıp arasına kağıt sıkıştırıp kapattım 3 aydır çalışıo bi denemekte fayda var derim