Astra G otomatik vites

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra G aracım P de iken bazen çalışıyor bazen çalışmıyor fakat N ye alınca sorunsuzca çalışıyor vites geçişlerinde her hangi bir sorun yok S modu da çalışıyor.Fakat P ye alıp marş yapınca bazen çalışıyor bazen çalışmıyor N de sorunsuz çalışıyor bunun nedeni nedir pozisyon şalteri olabilirmi yada başka birşey yardımlarınızı bekliyorum

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yok mu yardımcı olucak?

onurrkeskin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hocam P ye tam geçmediği için oluyor R den P ye sert geçirirseniz sorn yaşamazsınız. Tabi bu geçici çözüm şanzımanın üzerinde bulunan halatın ucundaki parçanın genişlemesinden kaynaklanıyor. Facebookda Astra Garage grubunda bunun çözümünü videolu paylaşmıştım dilerseniz göz atın

• Beğen
Tepkiler: ZdeArBaN

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam P ye tam geçmediği için oluyor R den P ye sert geçirirseniz sorn yaşamazsınız. Tabi bu geçici çözüm şanzımanın üzerinde bulunan halatın ucundaki parçanın genişlemesinden kaynaklanıyor. Facebookda Astra Garage grubunda bunun çözümünü videolu paylaşmıştım dilerseniz göz atın
Linki atabilirmisiniz sayfanın,bide bu halatı felan nerden tedarik edicem opel yetkili servisinde varmıdır veya bu şekilde kullanmaya devam etsem sorun açarmı risklimidir halat dediğiniz pozisyon şalterimidir?