Ana Konu: 1.6 115'lik Z16XER-A16XER-B16XER Motorlara LPG Önerileri

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Evo, Omegas, Omegas Plus ve (Motor Koduna Göre Ecu'su varmış) Oem Dedicadet Kit diye yazıyor sayfasında bu kitler arasındaki fark nedir, hangisi daha iyidir ve Montajı İskitler Opis'te doğru yaparlarmı?

Yarın aracı bakıma götüreceğim. Kit ve Bayii konusunda fikir verirseniz sevinirim...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Evo, Omegas, Omegas Plus ve (Motor Koduna Göre Ecu'su varmış) Oem Dedicadet Kit diye yazıyor sayfasında bu kitler arasındaki fark nedir, hangisi daha iyidir ve Montajı İskitler Opis'te doğru yaparlarmı?

Bakım yapıldı, Tüpü kesin olarak bir aksilik çıkmazsa bu cuma veya cumartesine randevusunu alacağım. Kit ve Bayii konusunda cevaplarınızı bekliyorum..

sedat kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakım yapıldı, Tüpü kesin olarak bir aksilik çıkmazsa bu cuma veya cumartesine randevusunu alacağım. Kit konusunda cevaplarınızı bekliyorum..
Bende daha once buna benzer bir konu acmistim iskitler opiste lpg taktirma diyenler olmuştu ankara lpg servis onerisi konusu bakmanizi oneririm.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Konuyu okudum, mesajıda buldum fakat Opis derken Batıpark Opis Lpg takmıyor sadece İskitler Opis Lpg takıyor bu nedenle orası olacak gibi...

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İskitler opisi önermiyorum. Ben yandım başkası yanmasın. İlk 1 yıl boyunca ayda bir gittim. 20 li yaşlarda gençler montajı ve ayarı yapanlar. Usta yok. Zaten opis usta çalıştırmıyor çalıştıramıyor. Haberiniz olsun.
Şaşmaz olgun lpg öneririm. Benim sıkıntımı 3 yetkili servis ve 2 Landironzo bayisi çözemedi. En son Olgun lpg sorunu bulup çözüme kavuşturdu.
Kısacası montaj da veya Kalibrosyanda bir sorun olursa çok çamur çiğnersiniz.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şimdi aracın garantisi bitmediği için yetkili servise gitmeyi daha çok düşünüyorum. Bu nedenle (aracı Batıpark Opis'ten almıştım) bakım için gittiğimizde sorduğumda biz takmıyoruz, İskitler Opis takıyor demişlerdi. Diğer servislerde bilmiyorum oraya sürekli gittiğim için (Batıpark Opis'e) orayı düşünüyorum. Sizin araçta hangi kit takılıydı ve hangi sorunlar vardı?

Son düzenleme:

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oraya sürekli gidiyorsanız o zaman lpg bölümüne gidip bir göz atın. Ne demek istediğimi anlarsınız. Garanti konusu yetkili servis ile landironzo bayisinin ki aynı. Her ikiside motor garantisi. Bu konuda tecrübeli olduğumu düşünüyorum. Diğer Opel servisleri de lpg için müşterilerini olgun lpg ye yönlendiriyorlar.
Benim sorunum fakir karışım idi. Araç sürekli fakir karışıma düşüyordu. Ayar tutmuyordu.
Meşhur ec17012 kod.
Ladironzo evo kit.
Başka marka düşünürseniz seçenekler artar. Garanti hepsinde aynı.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Omegas ve Omegas Plus ile araca özel ecu'lu kitlerden birini düşünüyorum. Dediğim gibi araç garantili olduğu için yetkili servisi düşünüyorum, kit ve bayii konusunda cevaplarınızı bekliyorum...

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mocan A gidin yetkili servis ile garantiyi bozmamak adına titiz düşünürsünüz.servis basına ilk gelecek işlemde kaçar.ben reiste tüp takılırken depoya giden boru yerlerini yanlış delip sonra üstünü sacla kapattıklarını biliyorum.y.servis tüp konusunda hikaye iki gün sonra uygulama yapmıyoruz diyorlar.atiker taktırın o bile garanti veriyor.tüpten doğacak arızaya sonuçta.

Sent from my iPad using Tapatalk

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garantiyi fazla sorun etmeyin.
Landironzo düşünürseniz Şaşmaz olgun lpg.
BRC düşünürseniz mocan otogaz.