Ana Konu: 1.6 115'lik Z16XER-A16XER-B16XER Motorlara LPG Önerileri

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cok tesekkur ederim.. Hala dusunuyorum kesin bir karar yok daha..

Opel Astra Classic III...

theniksiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0141 kodu veriyor benim araç lamba yaktı problem yaratırmı acaba lpg ayarı ilemi alakalıdır? bilgisi olan varmı ?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Araç 12,500 km oldu. Haftaya cumartesi araç bakımı için Batıpark Opis'ten randevu aldım. Bakımdan sonra lpg'yi taktıracağız. Lpg'yi Batıpark Opis takmıyormuş, İskitler Opis takıyor dediler. İskitler Opis iyimidir, lpg montajını düzgün yaparlarmı, ve Landirenzo'nun hangi kitini önerirsiniz (evo, omegas v.b) Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İskitler opisi bilmiyorum ama Batıpark opisten uzak durulmalı bence çok rezil bir servis. lpg konusunda brc ile bir görüş derim garanti durumu nasıl oluyor. iç anadolu bölge bayisi mavi denizlerde tuncay bey var. Durumunuzu anlatırsınız bir fikir verecektir. montajları işçilikleri düzgündür. motora ilk bakıldığında lpg olup olmadığını dikkatle bakılmazsa fark etmek zor.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Garanti ve anlaşmaları nedeniyle Landirenzo takılacak gibi yinede brc düşünülebilir fakat hala Landirenzo'da seçilecek kit konusunda kararsızım, önerilerinizi bekliyorum..

serkan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 4 gun once 2013 esentia taktirdim lendi renzo cok memnunum zaten bayi 0 alina araclara da landi renzo taktiriyomus bayiye sorarak taktirdim yagli sistem ayriyeten yagli sistem taktirdim diye landirenzi 2 yil supap sinilir contasi felan filan bircok seye ücret siz garanti verdi performans acisindan cok gazla dusus olmadi gayet iyi bence landirenzo pahali ama hakkini veriyor ilk bnzin kadar yakti ama bin km gordukten sonra 26 krs dustu tavsiye ederim ama iyi bir usta eli deysin

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 4 gun once 2013 esentia taktirdim lendi renzo cok memnunum zaten bayi 0 alina araclara da landi renzo taktiriyomus bayiye sorarak taktirdim yagli sistem ayriyeten yagli sistem taktirdim diye landirenzi 2 yil supap sinilir contasi felan filan bircok seye ücret siz garanti verdi performans acisindan cok gazla dusus olmadi gayet iyi bence landirenzo pahali ama hakkini veriyor ilk bnzin kadar yakti ama bin km gordukten sonra 26 krs dustu tavsiye ederim ama iyi bir usta eli deysin

26 kr uzun yol mu şehir içi mi ben uzun yolda benzin ile 30 kr yakıyorum zaten uzun yolda 26 kr ise taktırmamın bir anlamı da yok o zaman

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Hangi kiti taktırdınız acaba?

serkan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sehir ici o kadar uzun yolda 21 krs felan düştü su an ama devrinde kullanildigi zaman

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:14 ----------

Tek sorun depo kapasitesi 42 lt simit yanliz bunun 36 lt lt felan dolyo digeri emliyeti felan dediler gazda sadece aygazdan al dedi usta yagli gazmis onlarinki katkili ve iyo gaz depo az daha buyul olsa iyi olacakti uzun yolda her yerde aygaz bulamiyoruz

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Evo, Omegas, Omegas Plus ve (Motor Koduna Göre Ecu'su varmış) Oem Dedicadet Kit diye yazıyor sayfasında bu kitler arasındaki fark nedir, hangisi daha iyidir ve Montajı İskitler Opis'te doğru yaparlarmı?