Amerikan park ve t20 turuncu ampül uygulaması

Ynt: Amerikan park ve t20 turuncu ampül uygulaması

Kasım ևınar link' Alıntı:
Teşekkür ederim abi,senin amerikan parklarda şimdiden hayirli olsun,ampüllerin markası carub,burada ki bi aksesuarcıdan aldim,Ariza lambasi yakma sorunu yok.

Ampulü değil modülü sormuştum gündüz farlarını önceden turuncu yapmıştım zaten  ;)

Gule gule kullanin. Amerikan park modulu nedir? Nereye takiliyor? Kesme bicme var mi?  Bir de ısınma oluyormus? Acma kapatma tusu var mi? Aydinlatirsaniz sevinirim.

Park modülünü internetten 25 liraya alabilirsiniz. Bağlantı şeması montajı kendi yapabilecekler için.

UTZmWB7.jpg

kursatihtilali link' Alıntı:
Gule gule kullanin. Amerikan park modulu nedir? Nereye takiliyor? Kesme bicme var mi?  Bir de ısınma oluyormus? Acma kapatma tusu var mi? Aydinlatirsaniz sevinirim.

teşekkürler,kesme biçme var,amerikan park modülü sinyalle gündüz farını veya park lambalarini birbirine bağlayan bir devre düzeneyi,herhangi bir düğme yok gündüz farları ile paralel yaniyor,

niko22 link' Alıntı:
Ampulü değil modülü sormuştum gündüz farlarını önceden turuncu yapmıştım zaten  ;)

Abi bi markası var mi dikkat etmedim

Maşallah cok güzel olmuş,t20 ampul gündüz farına mı takılıyor? yoksa sinyallere mi? tutuncu gündüz farı ampulu için hangi ampulu almalıyız?

İlker16 link' Alıntı:
Maşallah cok güzel olmuş,t20 ampul gündüz farına mı takılıyor? yoksa sinyallere mi? tutuncu gündüz farı ampulu için hangi ampulu almalıyız?

Teşekkürler,t20 turuncu ampul gündüz farına takiliyor

Bende bugün aksesuarcıdan modül alıp taktırmak için sanayide kime gittiysem yok çok işim var yok şuraya gidicem yok 2 saat sonra gel bugün git pazartesi gel iş yapacak adam bulamadık >:( Dört elektirikçi gezdim adamlar paraya doymuş kimsenin iş yapmaya niyeti yok, elektrikçilerin ikisi arıza lambası yakar sinyaller 3 amper çekiyor modül 7 amper açtığın gibi  kapatır arıza verir dedi, diğer ikisi arıza yakmaz dedi kararsız kaldım iş yapacak adam da bulamayınca modül elimde kalakaldım :(

Bari ne zamandır cila atma işi aklımdaydı bizim evin orada kapalı yeri olan kendin yıka makinalardan var, yolda giderken birden gümbürtü koptu yağmur yağdı bizim cila işi de yattı  madd Ama inat ettim yağmurun dinmesini bekledim arabayı yıkadım kuruladım tabi hem yoruldum hemde akşam oldu cila atacak zamanda kalmayınca sadece aracın üzerindeki ve camlardaki reçineleri sıvı cila ile temizledim.

Benim modül bu taş dirençli 20 tl ye aldım.

[img=450x600]http://i.hizliresim.com/O2pQvP.jpg[/img]
[img=450x600]http://i.hizliresim.com/NVRMQX.jpg[/img]

Evet abi ayni ürün,Ariza lambasi yakmaz,inşallah montajı yapacak düzgün bir usta bulursun

Kasım Çınar link' Alıntı:
teşekkürler,kesme biçme var,amerikan park modülü sinyalle gündüz farını veya park lambalarini birbirine bağlayan bir devre düzeneyi,herhangi bir düğme yok gündüz farları ile paralel yaniyor,
Cok tesekkurler abi bu uygulamayi yaptirabilirsem sis fari niyetimden vazgececegim.

Geri