Alarmı iptal etme !

CoNCoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.reptileteam.com

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğiniz gibi yaptım arkadaşlar alarmın kablosunu kestim , uçlarınıda bantladım şimdilik çözdü sorunu ses kesildi :) bnm alarm kumandasında sorun vardı asıl kapıları açan tuş içine göçmüş bazı zaman açmıyor kapıları sert basmam gerek tuşa o yüzden tuş basmayınca da anahtarla açıyordum dolayısıyla alarm ötüyor susmuyor , şimdi iyi oldu en azından ses çıkmıyor

birde çoğu araçların alarmı uzaktan kapıyı açarken benim alarm kumandası anca arabanın yanına gelince alıyor sinyali pilini falan yeni değiştirdim ama aynı hala alarm kumandasında sorun var heralde , alarm kumandasının tamiri yapılırmı ? kim yapar ? birde araçla birliktemi götürmek lazım bunlarıda cevaplarsanız çok sevinirim arkadaşlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Alarm kumandasıın tamirini yapan elektrikçiler var. Bizim aracınki çok yumuşaktı, en ufak bir temasta hemen devreye giriyordu, tamirden sonra süper oldu (ücret ise, at bir siftah parası).

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputu aç sırenın kablosunu kes uclarını bantla oyle kalsın :)

alarm bozulup sürekli çalınca bunu uygulamıştım geçici çözüm

+ hatta oraya bir anahtar koy istediğin zaman sireni iptal edersin, istediğin zaman kullanırsın.
bu daha iyi bi fikirmiş :)

sigortası da oluyo alarm kutusunun çıkışına doğru onları sökerek de sadece kumanda olarak kullanılabiliyor. bendeki öyle en azından