Air Bag Işiğim Yaniyor Yardim..!

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben servise gidiyorum adam bana servisin önünde zaten içeri almıyolar :) aracında tüp var o yakar arıza lambasını diyo..! bende o yüzden hiç baktırmadım tam bir yıldır aracın arıza lambası yanıyo acaba bi sorun varda benmi bilmiyom ..!

mtunc2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor arıza lambası bende de yanıyor. bende omwl marka tüp takılı ama brc ye dönüştürmeyi düşünyorum.araba birazcık kendini zorladığında hemen arıza lambasını yakıyor. heryerine baktırdım sanırım deiğiniz gibi neden tüm o yüzden değiştireceğim bende tüpün markasını.
ayrıca airbeg ise arabayı çalıştırdığın zaman koltuğu oynatırsan kesinlikle airbeg ışığını yakarsın. bilgisayara takıp söndürmen lazım. 3-4 gün içerisinde tekrar yanarsa airbegde bir sorun vardır demektir.
bilgisayar hangi airbegde aorun olduğunu gösterir. problemi bulmak için problemin olduğu eğirbeg in soketini küçük bir tamircide söktürüp yerine direnç taktıracaksın bu direnci sistem aırbeg olarak görür. arızasını sildirdikten sonra 3-4 gün içerisinde yanmaz ise airbeginde arıza vardır yanarsa sorun airbegde değil tesisattaki kabloların birinde problem olduğunu gösterir. işciliği uzundur çünkü tek tek tüm kabloların kısa devre ölçecekler arızalı olanı değişitrecekler. airbeg de sıkıntı çıkarsa işte o zaman senin için üzülürüm. çıkmasını sanırım 300-400ytl civarında bulabilirisin sıfırı ise 2000ytl civarında. umaraım sorun sadece bir koltuk oynatılmasıdır.

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler ..!

konu kapatıla bilir..!

ihsan_6341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o aır bag ışıgı bende bir senenin içinde 4 sefer yandı özel servise götürdüm bilğisayara baglayarak söndürdüler servisten çıkamma la tekrar yandı araba çalışır durumdayken koltugun kızanı sert bir şekilde hareket ettirdiğim içinoldugunu söylediler şu an yine yanıyor ben bi aküyü kontrol ettiririm o zaman

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Airbag Isigi Bence Ihmale Gelmez Serviste Bi Baktirin Derim Ben Cünkü Isik Yandimi Devre Disi Kaliyor Airbaglar.