Air Bag Işiğim Yaniyor Yardim..!

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz Günlerde Durup Dururken Air Bag Işiğim Yandi Bir Yere Göstermedim öle Yanip Duruyo Bir Zarari Varmi Birde Ne Diye Yanar..?

Motor Ariza Işiğimda Yaniyor Onu Araci Ilk Aldiğim Zaman Servise Gösterdim Araçta Tüp Var O Yüzden Yakar Dediler Tüplü Arkadaşlarda'da Ayni Sorun Varmi Her Hangi Bir Sorunum Yok Aracimda Sadece Merak Ettim Problem Olurmu..?

Ilgili Arkadaşlara şimdiden Teşekkürler..!

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Airbag arıza ışığınız için serviste bağlantı yaptırıp ışığı söndürebilrsiniz..ışık yandığı sürece sanırım airbagler aktif olmuyor veya basınçları düşük oluyor..aynı durum benimde başımdaydı bugun gittim söndürttüm ışığı..Genelde paspasları çıkarmak için koltukları kızaklarında hareket ettirdiğimiz zaman yanıyor bu ışık o nedenle dikkat etmek lazım...

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu okadar basit yanan bişeymi koltuğu oynatıkmı bidahamı yanacak icabında eşimde kulanıyo arabayı ..!

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim şimdiye kadar 3 sefer yandı 1 sene içersinde ve 3üde koltuk oynamasından yandı..yani koltuğu kızak üzerinde sert hareket ettirmemek lazım çünkü altta sensörler var..

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bu sorun yani airbag ışığının yanması aküden oluyor. eger akün zayıfsa airbag arızası veriyor. ilkönce akünün şarzına baktır. akü tam ise o zaman tech 2 ye bağlatım nerede sorun olduğuna baktır. eger akü zayıfsa ya şarja bağlatacaksın yada duruma göre yenisini alacaksın. aküyü halletmeden airbag ışığını makina ile söndürürsen yine aynen airbag ışığı yanar.

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde ilk çalıştırırken yanıp söner. çalışınca sönmüyorsa sorun var demektir. cihaza bağlatmak gerekir.

karasahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk altındaki sensörler çabuk arıza verdiği için bu sısk sıks başına gelebilir.bence asıl sorunun motor arıza ışığının yanması.tüpü taktırdığın yere götür, söndürsünler.bence bu işi aksatma..

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akümü yeni değiştirdim daha bir aylık akü birde orjinali ile GM nin malı :..!

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk altındaki sensörler çabuk arıza verdiği için bu sısk sıks başına gelebilir.bence asıl sorunun motor arıza ışığının yanması.tüpü taktırdığın yere götür, söndürsünler.bence bu işi aksatma..

sende tüp warmı..!