Afl servis lambası

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, resimdeki arıza lambası uyarısını görürseniz endişelenmeyin, sağa sola dönüş lambalarından biri muhtemelen çalışmıyordur. Tecrübeyle sabit :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Afl servis lambası

+1  greatt

Bende de sağ kavşak aydınlatmasının ampulü patlayınca bu uyarı çıkmıştı.  :)

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arıza ışığı ilk sağ taraf lamba patlayınca gelmişti. şimdi gene  yandı :) Bu sefer sol taraf için. Bu lambaların ikisini birden değiştirip beyaz yapmak istesem mümkün mü? Bildiğiniz, kullandığınız bir lamba var mı? Tabi arıza lambası yakmayacak. Sağolun.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aeozbay link' Alıntı:
Bu arıza ışığı ilk sağ taraf lamba patlayınca gelmişti. şimdi gene  yandı :) Bu sefer sol taraf için. Bu lambaların ikisini birden değiştirip beyaz yapmak istesem mümkün mü? Bildiğiniz, kullandığınız bir lamba var mı? Tabi arıza lambası yakmayacak. Sağolun.

Bu urunu kullaniyorum dönüş lambalarinda.
Forumdan bikac arkadasada tavsiye etmistim memnun kaldilar.

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eyvallah dostum, bari birini değiştirene kadar ikisini de değiştireyim.

emrekaramannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Afl servis lambası

Aradan epey bir zaman geçmiş ancak, sene 2017 bu başlığı okudum ve servise gittim, önce kalibrasyon yapıldı, daha sonra arızalı sol far değişti, AFL far yükseklik ayarı arızası giderildi. Tecrübeyle sabitlenebilir, serviste 120 TL ücret ödedim boşu boşuna. Beyaz ampul güzel fikir 2si 70 TL, fiyatıda uygun kısa zamanda değiştireceğim.

Serviste işlem yapılmadan önce ne uzun far kısa far asistanı çalışıyordu ne de viraj aydınlatmaları, şu an AFL sistemi problemsiz bir şekilde çalışmaktadı. Aranızda philipsin beyaz ampullerini takıp kullanan var mı? Arıza durumu nedir? Problemsiz orjinal ampuller gibi çalışıyor mu?