AFL SERVIS UYARISI-OPEL ASTRA J 2011 1.6 BENZIN OTOMATIK XENON FAR.

arikanrecep

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
Astra J 2011, AFL servis uyarisi veriyor. Uzunlar yanmiyor hem otomatik hemde manual modda. Dolayisi ile sellektorde yapamiyorum. Manual moda alinca sadece sellektor yapabiliyorum. Bircok Opel ozel servisi ve normal oto elektrikci servise gittim hatta yetkili servisi aradik cozemedik. Ariza lambalari resimdeki gibi.
SOL FAR ISIK DAGITIM PANJURU KONTROL DEVRESI
SAG FAR ISIK DAGITIM PANJURU KONTROL DEVRESI

Bazi elektikciler farin panjur motoru dedi bakildi, bazilari salincaktaki sensor dedi bakildi, lamba dendi degistirilip test edildi,
4-5 gun Izmirde sanayi sanayi gezdik farcisi, elektrikci olmadi.
en son yine opelimde birileri sigorta kutusu ve beyin degistik oldu demis. Ikisi ayni anda en az 10 bin tl diyolar .

Var mi izmir veya yakini cozebilecek.
tesekkurler

Screenshot-2023-03-08-2305005f87ecf7d0490ec3.png

arikanrecep

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
Astra J 2011, AFL servis uyarisi veriyor. Uzunlar yanmiyor hem otomatik hemde manual modda. Dolayisi ile sellektorde yapamiyorum. Manual moda alinca sadece sellektor yapabiliyorum. Bircok Opel ozel servisi ve normal oto elektrikci servise gittim hatta yetkili servisi aradik cozemedik. Ariza lambalari resimdeki gibi.
SOL FAR ISIK DAGITIM PANJURU KONTROL DEVRESI
SAG FAR ISIK DAGITIM PANJURU KONTROL DEVRESI

Bazi elektikciler farin panjur motoru dedi bakildi, bazilari salincaktaki sensor dedi bakildi, lamba dendi degistirilip test edildi,
4-5 gun Izmirde sanayi sanayi gezdik farcisi, elektrikci olmadi.
en son yine opelimde birileri sigorta kutusu ve beyin degistik oldu demis. Ikisi ayni anda en az 10 bin tl diyolar .

Var mi izmir veya yakini cozebilecek.
tesekkurler

Screenshot-2023-03-08-2305005f87ecf7d0490ec3.png
Kimsenin basina gelmedi demek ki