Afl Kumandadan Açma

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Afl Kumandadan Açma

ZL2211 link' Alıntı:
Yahu bu farlar her seferinde acilip saga sola kontrol yapiyo da bunlarin bi omru yokmu arabaya binip acinca yine yapiyo bunu.. Sıkıntı yaratmasin sonra..
Valla bende onu dusunmuyo degilim yakinda farlar saskaloz olmasin göz kirpa kirpa.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ZL2211 link' Alıntı:
Yahu bu farlar her seferinde acilip saga sola kontrol yapiyo da bunlarin bi omru yokmu arabaya binip acinca yine yapiyo bunu.. Sıkıntı yaratmasin sonra..
farların ömrün de pek problem olmaz da araç çalışmadığı için aküden akım çektiği için
akunun zamanla zayıflamasına neden olur
ama görüntü çok güzel olduğu için ben bunu göz ardı ediyorum
İsterseniz araç üzerinde bulunana config- araç ayarları-aydınlatma ayarlarından farların otomatik açılmasını
kapatabilirsiniz.

cemreozzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hahaha mumkunati yok o ozelligi buldugumdan beri daha bi asigim yerim o farlarini :)))))))))

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabadan inerken manuel parklari acip sonra anahtari cikarinca kumandadan kapilari acinca goz kirpmiyor oda olabilir kullanmak istemeyince

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
farların ömrün de pek problem olmaz da araç çalışmadığı için aküden akım çektiği için
akunun zamanla zayıflamasına neden olur
ama görüntü çok güzel olduğu için ben bunu göz ardı ediyorum
İsterseniz araç üzerinde bulunana config- araç ayarları-aydınlatma ayarlarından farların otomatik açılmasını
kapatabilirsiniz.
+ 1  Neticede onu yapan seviye açı motoru. Ki o da kaç saat çalışma ömrüne sahiptir. Normal kullanıcının üretim hatası dışında onu bozması çok çok uzak ihtimal. Ama Hakan ın dediği gibi akü çok fena  005hihih

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bu kumandadan kapıları açınca sadece 4lü flasörler yanıyor diye biliyorum burak arkadaşımız sportlarda bu yok demi die sormuş ama var denilmiş bu farları kumandadan açma sportlarda olmaması gerekmiyormu sonuç itibarİyle AFL yok  023hm

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Ben bu kumandadan kapıları açınca sadece 4lü flasörler yanıyor diye biliyorum burak arkadaşımız sportlarda bu yok demi die sormuş ama var denilmiş bu farları kumandadan açma sportlarda olmaması gerekmiyormu sonuç itibarİyle AFL yok  023hm

Bu özellik sport araçlarda da var. Afl olmasa da kumandadan kapıları açtığınızda farlarınız yanacaktır.

֖zelliği aktifleştirmek için aşağıdaki başlığın birinci mesajından hangi menüde olduğunu ve nasıl ayarlandığınıı inceleyebilirsiniz.
(Menü: Konfor ayarları-Dış ortam aydınlatması-Kilit açıldığında dış aydınlatma)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=5343.0

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bu özellik sport araçlarda da var. Afl olmasa da kumandadan kapıları açtığınızda farlarınız yanacaktır.

֖zelliği aktifleştirmek için aşağıdaki başlığın birinci mesajından hangi menüde olduğunu ve nasıl ayarlandığınıı inceleyebilirsiniz.
(Konfor ayarları-Dış ortam aydınlatması)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=5343.0
Benim ki sadece merak yinede teşekkürler kardeşim ayarları biliyorum senin Config konunu baştan sona okumustum ama altına bu cosmo için die not düşünce hıı dedim bizim sportta yk tekrar teşekkürler  :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Benim ki sadece merak yinede teşekkürler kardeşim ayarları biliyorum senin Config konunu baştan sona okumustum ama altına bu cosmo için die not düşünce hıı dedim bizim sportta yk tekrar teşekkürler  :)

Farklılıklar olabileceği için Cosmo diye not düşmüştüm ama menünün 95%'i aynı gibi.  :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gönül ister hepsi aynı olsun  tabi bu isteğe 4 5 bin lira istiyorlar aman kalsın diyoruz bunada şükür  ;)