afl far

yilmazgunes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmo afl farlarında sorun yaşayan arkadaşlar var mıdır acaba? bu konuda afl farın sürekli arıza yaptıgını falan söylediler. varsa öyle bişey sorun çok büyük müdür maliyetli midir acaba. bilgisi olan arkadaslarım varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: afl far

garanti süresi boyunca hiçbir masfrafı olmasada garanti sonrasında opsiyon maliyeti 2700 tl. olan bir parçanın arızalanması sanırım biraz masraflı olacaktır.

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu ana kadar en sorunsuz çalışan ekipmanlardan birisi AFL. En azından benim araçta öyle  :) Ama bu hiç arıza çıkarmayacağı anlamına gelmiyor. Hele hele garanti bittikten sonra arıza çıakrırsa oldukça pahalıya patlayacağı da aşikar. Yine de, mutlaka tercih edilmesi gereken bir donanım diye düşünüyorum naçizane :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdilik bi sorun yaşamadım...

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yilmazgunes link' Alıntı:
cosmo afl farlarında sorun yaşayan arkadaşlar var mıdır acaba? bu konuda afl farın sürekli arıza yaptıgını falan söylediler. varsa öyle bişey sorun çok büyük müdür maliyetli midir acaba. bilgisi olan arkadaslarım varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

tamamen zırvalanmış bir söz. Bundan daha gelişmiş bir far sistemi yok, oyüzden kıskananların edebiyatı o.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
[quote author=yilmazgunes link=topic=2150.msg44307#msg44307 date=1314100502]

tamamen zırvalanmış bir söz. Bundan daha gelişmiş bir far sistemi yok, oyüzden kıskananların edebiyatı o.
[/quote]
ben kıskanıyorum ama arızalanma hikayesini ben söylemedim :D

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
[quote author=yilmazgunes link=topic=2150.msg44307#msg44307 date=1314100502]

[/quote]
+1

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Hazır konu açılmışken bir soruda ben sorayım. Biraz önce yazlıkta arkadaşlarla aracın sağını solunu kurcalarken direksiyonu sağa sola çevirince merceklerin dönmediğini söylediler. Benim bildiğim araç park halindeyken dönmüyor, ama feci şekilde dönmesi gerektiğini iddia ediyorlar. Tek kaldım, ltf acil yardım :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim cosmom ve afl yok ama. araç hareket halinde iken araç hızı ve direksiyonun dönme açısına göre farların dönüyor olması lazım.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
benim cosmom ve afl yok ama. araç hareket halinde iken araç hızı ve direksiyonun dönme açısına göre farların dönüyor olması lazım.

BU AFL'de vaR. Normalde farlar sabit.