adsl kota sorunu

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben daha önce google de araştırmıştım şifreleri çok rahat kırabiliyorlarmış. Hatta fazla bilgisayar bilgisine gerek yok google da araştırın yeter diyordu. Önlem olarak karmaşık şifreler kullanın ve sık sık şifrenizi değiştirin. Hatta kullanmadığınız zamanlarda modemin fişini çekin. Ben de airties modem var.
Airties programında sayaç kısmı var. Ben oradan anlık kullanımı da takip ediyorum. Gerçi benim sınırsız ama hızım yavaşlayınca şüpheleniyorum. Bu arada telekomun verilieri ne kadar güvenilir onu bilemiyorum. Az önce google' dan şöyle bir baktım, adsl kota sayacı programları var. Ama incelemedim, eğer sayaç programınız yoksa bi araştırın derim.

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oğuz abi gerçekten süpersin şimdi bi tane buldum indiriyorum bakalım nasılmıs eğer güzelse herkes indirsinnn

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
programın adı ey dsl beta3 die bi şey ama hala bağlantı kuramadı kotam hakkında :(:(

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sercan benım dedıklerımı yap bak sorunun %90 çözülecek antivirüs ainse nod 32 kullanıyorsan artık değiştirsen iyi olur avıra antıvırı onerırım

www.somurgen.com'da antivir yazınca gelıyor.nod32 artık cope yanı.

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı Sorun ßendede var ßu ayki kota ßgn itibariyle 7 Gb olmuş Durumda.. :( Hala şoktayım nasıl olduda 7 gb oldu... Ayrıca şu internetten indirdiğiniz sayaç programları pek sağlam değil genelde... modeminizn programındada var sayaç ordan takip edin... fatih nod konusunda sana katılıyorum ama avira^da katılmıyorum.. Kaspersky kullanın içiniz rahat olsun.

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
illan indirmeniz gerekmiyor bi foruma yazdığınız kelime bile kb. göürüyor

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ayın 22sinde falan kapadım modemi.. kota olmuş 3.7 falan..
çevrede şifresiz wireless var ondan giriyorum.. saolsun kont die bi ağ.. kont gibi gerçekten kurtarıcım.. kendi internetim falan daha hızlı ama olsun devir hesap devri

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
programın adı ey dsl beta3 die bi şey ama hala bağlantı kuramadı kotam hakkında :(:(
Bende indiriyorum programı bir deneyeyim. Bağlantını antivirüs programı engelliyor olabilir. Bir de ıvır zıvır güncelleştirme yapmayın. Windows undan antivirüsüne, adobesi, office i falan filan yüklü her program güncelleme yapıyor. Bu da kota demek.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı Sorun ßendede var ßu ayki kota ßgn itibariyle 7 Gb olmuş Durumda.. :( Hala şoktayım nasıl olduda 7 gb oldu... Ayrıca şu internetten indirdiğiniz sayaç programları pek sağlam değil genelde... modeminizn programındada var sayaç ordan takip edin... fatih nod konusunda sana katılıyorum ama avira^da katılmıyorum.. Kaspersky kullanın içiniz rahat olsun.
bende hayatımda kaspersky kadar ram yıyen antivirüs görmedım.sistemın ıyıyse ramı coqsa kasper ama orta hallıyse avıra antivir;)