ACİLYARDIM anahtarı içinde unuttum

ocanner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar akşam aracımla bi yerden geldim elimde dolu olduğundan kontak anahtarını üzerinde bıraktım kapıyı kapattıktan sonra kilide bastım ve anahtar üzerinde kaldı yedek anahtarıda yok
yardımlarınızı bekliyorum

ocanner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar akşam aracımla bi yerden geldim elimde dolu olduğundan kontak anahtarını üzerinde bıraktım kapıyı kapattıktan sonra kilide bastım ve anahtar üzerinde kaldı yedek anahtarıda yok
yardımlarınızı bekliyorum

olmazsa çilingir çagirırım
ya elim dolu olunca anahtar cebimde sandım ve bi anlık dalglnlıkla kapı kilidine batım camlarda kendiliğinden kalkıyor ya
neyse ilğilendiğin için saol

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cilingir cagır cilingir:)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. çilingir halleder bu işi

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çilingir halleder ya..bizim sokakta bi toyota corollası olan abi vardı o da ıcerde unutmus. şoför kapısını ustten aralıyolar bıraz sert bı tel gecicek kadar, o telin ucundada bi kıvrım var onu kapı koluna takıyo bi çekiyo tık kilit açılıyo:)kapıya zararı var mı bılmıyorum ama

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapıya değil de, fitillere olabilir.

Aracınızın yedek anahtarı yok sanırım, belki bilen arkadaşlarımız vardır, bu tip durumlar için code'la yedek anahtar yaptırtabiliniyor mu?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Evet araç kartında yazan kodla bu iş halledilebiliyor bildiğim kadarıyla. kasgonuz varsa ikinci anahtar işini ihmal etmeyin.

ocanner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyseki hallettim

sabah iş yerinden bi anahtarcı aradım açabiliriz dedi nyseki araba garaja koymuştum güvenli bi yere sabah aldım geldim ustayı anahtar denedi ama malesef hiç biri açamadı ve arkadaşların dediği gibi kapıyı üsden araladı çelik telle kapı kilidini yukarı doğru çekdi ve uzun uğraşdan sonra nihayetinde açabildi.

tüm arkadaşlara benim düşdüğüm hataya düşmemelerini öneriyorum.