ACİL'de Muayene Hk. Önemli

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ACİL'de Muayene Hk. Önemli

Çok çok geçmiş olsun dostum. Maalesef, herkesi genellemeyeyim ancak -bazı- doktorlar hastaneyi saray, kendilerini de kral sanmakta. Ve sizinle ilgilenmeyi de bizlere bir lütuf olarak görmekteler. Şikayette bulunmanız bence oldukça yerinde olmuş. Herkesin her yaptığı yanlış,usulsüzlük (hele hele sağlık, insan hayatı ile ilgili konularda) kesinlikle yanına kar kalmamalı. Bildiğim kadarı ile Sağlık Bakanlığı bu konularda çok hassas, hiç gözünün yaşına bakmadan gerekeni yapmakta. Peşini bırakmayın...

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birader çok geçmiş olsun... geçen hafta da ben hastaneye gittim...... Devlet Hastanesi aciline... olabildiğince iyi davrandılar... ama sağlık sisteminde kötü giden durumlar var.... Bunun düzelmesi çok zor hatta imkansız... umarım eşin iyidir... artık bundan ötesini dilemek bize haram oldu bu ülkede.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaşlar teşekkürler..... hakkımızı toplum olarak aramadıgımız icin yetkililer bizi koyun gibi goruyorlar... dun bir seyehat firmasının aracı polatlıda düz yolda tarlaya daldı. 40  yaralı var. merak ediyorum... aceba kaç kişi dava açacak diye....