İstanbul Bayrama Hazır

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper bi olay metrobüs geçen bahçelievlere gidicektim pendikle kartal arasında bi yerde oturuyorum evden çıktım normal şartlar altında en az 3 saat sürmesi lazım indi bindi falan 1 buçuk saat sonra bahçelievlerdeydim evin önünden pendiğe pendikten hasanpaşaya ordanda bahçelievlere hemde trafiğin en yoğun olduğu saat sabah 8 gibi :) şimdi metro bi bitsin dahada güzel olacak trafik rahatlayacak iett ler azalacak harem gebze yarı yarıya azalır ve süper olur o zaman

Valla metrobüsü bilmiyorum binmedim hiç ama gerçekten normal şartlarda o köprüyü geçmek herkezin bildiği gibi bi kabus.Pendik tarafında oturuosan sen bilirsin otobana girdikten sonra biraz ilerde sağda viaport varya oraya gitmem gerekiyordu Beyoğlundan oraya gitmem tam 3 saat sürdü yaklaşık 2 saat köprü giriş ve çıkışında oyalandım gece saat 1 gibi eve döndüm ve yarım saatte geldim hani bilmeyenler için aradaki uçurumu tahmin edin :s Araçları olmayanlar için ve iş için araç kullanmak istemeyenler için metrobüs gerçekten çok büyük bi nimet.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla metrobüsü bilmiyorum binmedim hiç ama gerçekten normal şartlarda o köprüyü geçmek herkezin bildiği gibi bi kabus.Pendik tarafında oturuosan sen bilirsin otobana girdikten sonra biraz ilerde sağda viaport varya oraya gitmem gerekiyordu Beyoğlundan oraya gitmem tam 3 saat sürdü yaklaşık 2 saat köprü giriş ve çıkışında oyalandım gece saat 1 gibi eve döndüm ve yarım saatte geldim hani bilmeyenler için aradaki uçurumu tahmin edin :s Araçları olmayanlar için ve iş için araç kullanmak istemeyenler için metrobüs gerçekten çok büyük bi nimet.

sabah 7 30 dan 11 00 a kadar ve 17 00 dan 20 00 a kadar çok normal bişey bakırköyden kurtköye 3 saatde gelmen diğer saatler içindede yarım saatde gidebilmen çok normal en fazla 60 km yok bile belkide ama trafikde gitmek hiçte kolay değil bağcılardan bostancıya 4.5 saatde geldiğimizi biliyorum denemediğimiz girmediğimiz delik kalmadı istanbulda e5 kilit otoyol kilit sahil kilit kafayı yemiştim :)

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metrobüs'ü gönlünüzde büyütmeyin abilerim kardeşlerim. Benim okulum oldukça uzakta olduğu için arabayla okula gitmiyorum. Hergün Metrobüs'ü kullanıyorum. İlk durağı(Zincirlikuyu)-Son durağına(Avcılar) arasında kullanıyorum. Evet çok iyi rahatlık güzel,konforlu ama çok dur kalk yapıyor. Durak sayısı çok fazla. Yada bana hergün biniyorum diye uzun geliyor. :D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10dk önce incirliden metrobüs ile geldim. bu kadar kalabalığı ömrüm hayatımda görmedim desem yeridir. kapılar kapanmıyor. hadi bunu geçtim. durağa geliyoruz. yolcular inmeden dışarıdakiler binmeye çalışıyor.

:D bayram boyu çekicez bunu sanırım

bayram yoğunlundandır bence geçmiş olsun :D