Acaba kaç OPC sahibi üyemiz var?

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne oldu Emre gidebildin mi...
birde simdi dbilas flowmaster olsa nasil olurdu...

imzanda gorunce aklima geldi... inna yilbasinda burda olsaydi, 10 numara olurdu yaa :D:D

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallh araclar cok guzel olmus .konusu burası olmayabılır ama opc sahıplerı yardımcı olursa sevınırım .ben aracıma opc aynası taktırmak ıstıyorum acaba takılbılıyormu fıyatı ne kadar sımdıden sagolun

fatih966

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasin ne desem yalan olur ne fiyatını nede olabilirliğini biliyorum. Bir servise sorsan daha iyi bance.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşkkur ederım bakıma gıttıgım de sorcam zten de burda bılgıısı olan vardır dıye dusundum bu arda aracın cok gusel sılvrıde goruyordum corludada rastladım sna gule gule kullan

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallh araclar cok guzel olmus .konusu burası olmayabılır ama opc sahıplerı yardımcı olursa sevınırım .ben aracıma opc aynası taktırmak ıstıyorum acaba takılbılıyormu fıyatı ne kadar sımdıden sagolun

Aracına opc ayna oluyor. Sanırım ayna tabanının da değişmesi gerekli,ben kendim için sormustum çünkü aynalarımda çatlaklar mevcut, 1200 küsür TL demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam,ancak tek mi çift için mi bilmiyorum. Daha dogrusu 1000 küsür birşey duyunca ilgilenmemiştim. :D

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne oldu Emre gidebildin mi...
birde simdi dbilas flowmaster olsa nasil olurdu...

imzanda gorunce aklima geldi... inna yilbasinda burda olsaydi, 10 numara olurdu yaa :D:D

Gidemedim malesef,hava çok kötü idi malum.
Dbilas değil de custom bir cai olsa da cok iyi olurdu.

Inna keşke olsa :eek: