97-98 astra

emreilme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99-2000 model yeni kasa astramı tercıh edersiniz 97-98 eski kasa mı? sağlamlık ve konfor bakımından?
arkadaşım yaklaşık 3 yıl önce 94 model f kasa astra aracım vardı.geçen yıl 2000 model astra 1,6 gl aldım.araba çok güzel fakat eski 94 model arabanın bana verdiği güveni vermedi. bende sattım ve 4 ay kadar önce 98 model eski kasa( f kasa ) astra aldım. bence 98 model eski kasa astra, 2000 model yeni kasa astraya göre daha güvenli bir araç. performans dersen, ikisinde de aynı motor var zaten. umarım kafana göre bir araç bulabilirsin.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah bulurum temiz beyaz sedan bir astra .. kronık arızaları varmıdır ? yakıt tuketimi ve performansı nasıldır? yokuşlarda özelliklle

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar.
97 model hb astra gls kullanıcısıyım.3 yıl, 4 aydır arabamı severek kullanıyorum.birkaç kez değiştirmeyi düşündüm üzerine 8- 10 bin lira kadar koyup araba alasım vardı vazgeçtim. astra f mi satınca çok daha kaliteli bir araba almalıyım dedim ve hala satmadım.aracımı kullanıyorum ve çok memnunum. tavsiye ederim kesinlikle memnun kalacaksınız.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah bulurum temiz beyaz sedan bir astra .. kronık arızaları varmıdır ? yakıt tuketimi ve performansı nasıldır? yokuşlarda özelliklle
Yaklaşık 2 sene önce 1.6 94 model astra statıon wagonumuz vardı.Hava Filtresi ve egzos vardı ekstradan.Çıkan sesin bana verdiği gaz ve aracın performansının yeterli olması karışımında çoğu 1.4 1.6 arabayı alabiliyordu :D Yokuşta rampada yüklü olsa dahi bayılmaz.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
92 1.4 gl var ama yeterli gelmiyo şuan bizim ihtiyar :) ahh birde rampalarda tıkanmasa satmıcam da işte git diyom gitmiyo .:)

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
max 14.000 TL.
tek şartım otomatik vites olması.
sedan , HB farketmez.
tavanda, kaputta olmadığı sürece değişen ve boya takıntım yoktur.

linkteki aracı görmeye gitcem :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz-opel-astra-98-79157587/detay/
Bulduğunuz aracın hatları düzgün umarım içi ve motoruda düzgündür.
Kilometresi gayet iyi,fiyatta 500-1000 tl düşürebilirseniz iyi olur.Fakat piyasa aşırı yükseldi normal gibi fiyatı..
Bende gün içinde bakarım temiz düzgün bir araç bulursam burada paylaşırım,bakarsınız...

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan tamamda 97-98 model kaput boyasız araba aramak epey zor olur. Ağır darbesi olmadıktan ve adam akıllı kaporta işçiliği yapıldıktan sonra sorun yok diye düşünüyorum ayrıca verilen paraya göre çok iyi bir araç f kasa iyidir.

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle ilginize tşk ederim.

1.gri renkli araç gerçekten temiz duruyor. favorime uzun zaman önce eklemiştim. fiyat konusunda biraz beni sıkıştırır diye düşündüm. çünkü bu otomatik araçlara LPG siz binilmez , bir LPG masrafım olacağı için malesef bütçemi aşıyor.

2.beyaz renkli astra da güzel. ama kaput değiştiği için almak içime sinmez.