97-98 astra

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar 97-98 model 1.6 16V GLS sedan astra almayı düşünüyorum .. internetten baktığım kadarıyla fazla bi satılık yok acaba piyasası olduğu içinmi?? arac hakkında fazla bir bilgim yok kullanan arkadaslar veya bilenler varsa yardımcı olabilirlermi?

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de çok beğendiğim araçlardan bir tanesi. bu aralar ben de sedanlarını takip etmekteyim. hakkında olumsuz konuşanları görmedim, duymadım. sanırım süspansiyonları biraz sert. kronik olarak görülen iç aksamda deformeler görülmekte. ama mekaniği gerçekten sağlam bir araç.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99-2000 model yeni kasa astramı tercıh edersiniz 97-98 eski kasa mı? sağlamlık ve konfor bakımından?

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütçem elvermiş olsa 2000 modellere bakardım.

kökez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998 model eski kasa gls vardı.Satılık verdim 1 günde sattım.Sağlamlık bakımından bana göre eski kasalar yani astra f ler daha iyi, astra g cd aldım astra f yi aradım.Tercih senin.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra F kemikli arabadır.Temiz ve fazla kurcalanmamış olanları takip ediyorum 1 2 haftada en geç satıyorlar.(Fiyatları uçmuş olanlar hariç.)
Genel olarak konforlu,güvenli,ekonomik,performanslı araçlardır.Parasına göre alınacak en iyi araçlardandır.Düşük km'li,hatları düzgün,koltuk döşemeleri ve torpidosu orjinal F kasa bulursanız kaçırmayın.
Hayırlısı olsun,Saygılar...

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra F kemikli arabadır.Temiz ve fazla kurcalanmamış olanları takip ediyorum 1 2 haftada en geç satıyorlar.(Fiyatları uçmuş olanlar hariç.)
Genel olarak konforlu,güvenli,ekonomik,performanslı araçlardır.Parasına göre alınacak en iyi araçlardandır.Düşük km'li,hatları düzgün,koltuk döşemeleri ve torpidosu orjinal F kasa bulursanız kaçırmayın.
Hayırlısı olsun,Saygılar...

mrb. gözünüze çarpan olursa lütfen haber verir misiniz !

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize tesekkur ederim sanırım en doğru seçim bu olacak kime sorsam aynı cevabıu veriyor aklımdaki soru işaretleri kalktı kesin kararımı verdim astra 1.6 16v gls modeli hem rahatlık ve fiyat bakımındna en uygun araç:) inş en kısa zamanda aastramı satarım ve yeni astramı alırım:) opel ilk ve son marka arabam , opel bir harika :)