79 model Opel Kadett C kasa Direksiyon kutusu aranıyor.

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Selamlar 79 model Opel Kadett C kasa Direksiyon kutusu aranıyor abiler arkadaşlar temiz durumda çıkma olur sıfır olur (varsa artık) hiç farketmez sağında solunda yastığının altında olan varsa satmayı düşünürse zevkle satın alırım :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu araca ait yeni veya sağlam çıkma direksiyon kutusu bulman artık zor, mevcut kutunun tamir imkanı varsa onu elden geçirt, o da olmuyorsa o zaman krameyer tipe çevirmen en iyisi.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var...ama almanya fiyatı 400 tl.. istersen getiririz.tümüyle sıfır

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
T.T' de projenizi keyifle takip ediyorum.Aksaray'a yolum düşerse mutlaka bakarım sizin için..

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Bu araca ait yeni veya sağlam çıkma direksiyon kutusu bulman artık zor, mevcut kutunun tamir imkanı varsa onu elden geçirt, o da olmuyorsa o zaman krameyer tipe çevirmen en iyisi.

Buralarda tamirini yaptırmak çok zor be savaş abi nerde onu yapacak usta krameyer dediğin mesela hangi araca ait ? Kadett lerin kutusunuda krameyer sanıyordum ben,değilmi ? Sahibinden.com da bi abi satıyordu orjinal italyan malı 200 tl istiyordu onu kaçırdık satılmış sanırım bu gidişli uydurma bir kutu takacağım arabaya ama hangi aracınki kadett inkine yakındır acaba :rolleyes:

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
var...ama almanya fiyatı 400 tl.. istersen getiririz.tümüyle sıfır

:eek: 400 tl iyi fiyat peki bu kutu ne malı ? Allahın izni ile bir aksilik olmaz ise bu araba ömürlük bende kalacak o yüzden aslında kaliteli bir ürünse 400 tl de verebilirim ömürlük olur götürür beni işte.

Ben biraz araştırma yapayım belki yurt içinde bulabilirim bellimi olur olmazsa zaten sizden yardım isticem getirtme konusunda bu arada çok teşekkür ederim.

Canavar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.ebay.de

Sitesinde 1979 Kadett diye aratırsan, aracın yüzlerce parçasını bulabilirsin, hemde uygun fiyatlara..