3K Bekbars Nano Boya Koruma Uygulaması

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
Daha önce Astra aracımda Turtle Wax, Meguiars, Autoglym srp, Sonax gibi birçok ürünü uygulayıp tecrübe etmiştim
Ancak çok merak ettiğim Bekbars nano koruyucu ürünlerini deneme fırsatı bulamamıştım.
Diğerlerinden farklı olarak boya üzeri sert bir şekilde kaplanıyor ve çiziklere karşı direnç kazanıyor.
K1 K2 japon yapıştırıcısı gibi birşey boya üzerini sanki sertleştiriyor gibi ve boya üzerinde dirençli ancak
gözle görülmeyen bir tabaka ile kaplanıyor. Bekbars ürününü bu sefer Stepway aracımın üzerine uyguladım.

Sitemizde bulunan "Bekbars" kullıcı isimli arkadaşımız sayesinde Bekbars ile tanışmış oldum ve
daha önce neden böyle bir ürün kullanmamışım dedim kendi kendime. Bu sebepten dolayı
sitemizdeki "Bekbars" kullanıcı adlı arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Sipariş verdiğim ürünler aşağıda; içerisinde Anti-Hologram (yani kılcal çizikleri alan ince pasta), 1K,2K,3K nano koruma ürünü, yenileyici şampuan
Ph7 temizleyici, uygulama pedi, mikrofiber bez ve kullanım kitapçığı mevcut.

index.php

Uygulamaya gelince;

Öncelikle üzerinde yenileyici yazıyor bu konsantre şampuan; 10 lt suya çok azcık eklemeniz yeterli bol su ve bu şampuanla aracı yıkıyorsunuz
Sonra Makine ile ya da el ile el ile biraz zor olur sanırım bölümler halinde anti-hologramı uygulayıp mikrofiber bez ile yüzeyi siliyorsunuz.
Üzerini PH7 temizleyici ile siliyorsunuz.
Sıra geldi 1-2-3 k yı uygulamaya. Burası önemli 1 k yı 2k yı kutusunda 2 dk çalkalıyorsunuz
sonra ikisini boş tüpe boşaltıp 15 dk bekliyorsunuz, sonra tekrar çalkalayıp kaportaya ped ile daire yaparak
küçük bölümler halinde uyguluyorsunuz, kurumasını beklemeden mikrofiber bez ile siliyorsunuz
Püf noktası dikkat edin 20 cm gibi küçük alanlar halinde ped ile sürüp hemen silin yoksa 10 sn içinde kuruyor silinmiyor
o zaman tekrar sürmek gerekiyor, anında silmeniz gerekiyor
Sonra araba bir gün yatacak, su ya da el izi değmeyecek.
Ertesi gün 3 k yı çalkalayıp uyguluyorsunuz minimum 15 dk bekleyip yüzeyi siliyorsunuz. Bu kadar

Sonuç olarak sadece aracı parlatma amaçlı değil kışın kar, yağmur ve çamura karşı yazınsa güneşe karşı uzun vadeli
bir koruma elde ediyorsunuz. Kesinlikle çok iyi sonuç aldığımı ve diğer wax ve cilalardan çok daha kalıcı olduğunu düşünüyorum

http://www.bekbars.com/

Bekbars Su Testi (www.opelsizasla.com)

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/Kl1Ang.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/KqBz6B.jpg[/img]

xEJjGv.jpg

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/wjnoJj.jpg[/img]

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3K Bekbars Nano Boya Koruma Uygulaması

elinize sağlık

bildigm kadarıyla yerli ürün bu

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Resimler ve video karşısında gayet hayran kaldım. ևok başarılı bir uygulama. İnceleyeceğim, kullanma ihtimalim yüksek. Binmediğim arabaya yapmadığım bakım kalmadı zaten  005hihih

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Hakan Bey Uygulama Makine İle mi Yoksa ellemi

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Ellerinize sağlık Hakan Bey çok güzel olmuş, bilgilendirme için de teşekkürler....  thnxx

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende nasoil zr53  kullanmıştım geçen yaz yaptırdım ve gerçekten çok başarılıydı. yanlız zr53 genelde koruyucu yonu ağır basıyor bence. bekbars ise hem koruyucu hemde parlatıcı özellikleri var. zr53 tek şise ve kullanımı kolay fakat daha profesyonel birşey istiyen olursa bekbars kullanılabilir. zr53 ten memnunum ama bu sene bekbars ı denemeyi düşünüyorum.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı uygulamayı bende yaptım. Bekbars ın sitesinden 140 tl ye aldım. Çıktım köye garajda bir güzel uygulama klavuzunda yazdığı gibi uyguladım. Su kayması on numaraydı bir tane bile damlacık kalmıyordu üzerine. Ama gel gelelim 2. ayın sonunda artık o olay kalmadı. Su yine eskisi gibi damlacık olmaya başladı.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurer53 link' Alıntı:
Aynı uygulamayı bende yaptım. Bekbars ın sitesinden 140 tl ye aldım. Çıktım köye garajda bir güzel uygulama klavuzunda yazdığı gibi uyguladım. Su kayması on numaraydı bir tane bile damlacık kalmıyordu üzerine. Ama gel gelelim 2. ayın sonunda artık o olay kalmadı. Su yine eskisi gibi damlacık olmaya başladı.

Aracı yıkadıktan sonra IPA (İzopropil alkol)/su (50/50) ile silerseniz özelliklerini geri kazanacaktır.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Hakan Bey Uygulama Makine İle mi Yoksa ellemi

1K2K3K uygulaması el ile makine kullanılmıyor ve oldukça pratik. Hiçbir ekstra güç gerektirmiyor.

İlk başta uygulanan isteğe kalmış eğer çok kılcal olduğunu düşünüyorsanız hare gidericiyi makine ile uygulamalısınız
ama aşırı derecede hologram yok ise makineyle hare gidericiyi uygulamadan direk el ile 1K ve 2 K yı sonra 3 K yı uygulayabilirsiniz.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

HaKaN link' Alıntı:
1K2K3K uygulaması el ile makine kullanılmıyor ve oldukça pratik. Hiçbir ekstra güç gerektirmiyor.

İlk başta uygulanan isteğe kalmış eğer çok kılcal olduğunu düşünüyorsanız hare gidericiyi makine ile uygulamalısınız
ama aşırı derecede hologram yok ise makineyle hare gidericiyi uygulamadan direk el ile 1K ve 2 K yı sonra 3 K yı uygulayabilirsiniz.

ևok Teşekkürler En Kısa Zamanda Uygulama Yapıcam Bende  okkk