33 AD 466

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 33 AD 466

mersinegörevlendirme amaçlı gelmiştim bir kez ama türkiyenin bütün yolları bubi tuzağı gibi berbat  005hihih
bende köye gidip geliyorum çalıştığım yerin yollarıda kötü yapıştır sen yapıştır  ;D ama kışı bir geçir baharda yaparsın aman diyim o sinekleride fazla bulundurma arabanda
Ve en önemlisi cam filmi plaka vs vs hepsi boş ön tamponuna kesinlikle şeffaf kaliteli bir film yaptır biz yaptıramadık ziebart 450 lira istedi die taş vurukları sinir bozuyor kardeşim önce onu yaptır bence..

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Anladım kardeşim. Teşekkür ederim tavsiyelerin için. Bizim burada pek bu işin ehli yok, klasik cam filmcisi var. Kapının içine film çekerken suyu neredeyse boca ede ede film çekiyor. Adana veya Ankara tarafına gidersem eğer mutlaka yaptırırım.

Teşekkür ederim arkadaşlar, amin cümlemize kazasız belasız sürüşler.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Arkadaşlar K&N High Flow kutu içi performans filtre düşünüyorum, hiç kullanan oldu mu?

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle hayırlı olsun bi ara mersinde buluşursak size güzel bi plakalık örneği gösteririm maliyeti 30 tl çok sağlam bana görede şık orjinal internette çifti 100 tl ben 30 tl ye hallettim benim fotoğrafa bakın görürsünüz bence yapın.bide diğer arkadaşların dediği gibi bende size kaput filmi öneririm çok profesyonellik gerekmiyor biz bi arkadaşın kini kendimiz yaptık çok basit bi işlem sadece onun için bence kmleri aşmayın.cam filmi içinse sonax vb yerleri öneririm benim aracımı servis cam filmi ve kaput filmi yaptırdım keşke yaptırmayıp kaput filmini kendim yaptırsaydım dedim kötü oldu cam filmin dede ok hata var sonax ta yapılan bi arabayı gördüm sıfır hata süper oldu bence oraları bi deneyim derim size ben :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam eski aracıma pek özen göstermezdim o yüzden piyasaları hiç araştırmadım. Sonax'ı araştırayim Mersin'de, cam filmini halletsem sanırım iyi olacak yaz gelmeden  :) Benim pek el becerim yoktur böyle hassas işlemler gerekiyorsa, olmadı gitmişken onuda sorarım.

Teşekkür ederim bu arada, buluşma ayarlayalım bencede  dancee

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

impartant link' Alıntı:
Hayırlı olsun güle güle kullanın:)

Teşekkür ederim, saolun  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Resimler gerçekten on numara, Allah her daim keyifle binmeyi nasip etsin. :)