33 AD 466

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 33 AD 466

albertxx link' Alıntı:
Sunroof ile jant değişmiyor diye biliyorum sabit jantlar sadece jant paketi ile değişiyor.Şahsen sunroof alsaydım cosmo jantıdada takasalardı jantı istemezdim :) sport daha güzel.
Evet sport çok daha güzel ama bu paket halinde geliyor diye sunroof ve jant birlikte geliyor diye biliyorum

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
hayırlı olsun güzel arabanız.sunroof ve sport jantlarını aynı anda almışsınız cosmo jantı veriolardı sanki sunroofla yanılıyor muyum?
Sunroof la birlikte jant vs gelmiyor böyle bir paket hiç olmadı diye biliyorum bir sunroof ayrı paket var bide still paket ondada sadece sunroof ve blue toot var..
Gelelim sana aracın hayırlı olsun gayet yakışıklı duruyor özellikle ilk fotoyuda güzel çekmişsin nacisane tavsiyem o plakalık olmamış AyDın almışsın hemen söktür  ;)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Sunroof la birlikte jant vs gelmiyor böyle bir paket hiç olmadı diye biliyorum bir sunroof ayrı paket var bide still paket ondada sadece sunroof ve blue toot var..
Gelelim sana aracın hayırlı olsun gayet yakışıklı duruyor özellikle ilk fotoyuda güzel çekmişsin nacisane tavsiyem o plakalık olmamış AyDın almışsın hemen söktür  ;)
Sedanda cosmo jantı veriyorlar stil pakette.bizim yan apartmandaki komşunun sport +still paket cosmo jantı ve sunroofla geldi arabası.hblerde belki jant değişmiyor.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, amin cümlemize kazasız belasız sürüşler.

- Evet Soli Shell Petrol (Eski Hayfaviler) ve evim oraya çok yakın, bahsettiğiniz sahil şeridi üzerinde :)

- Araca still paket eklettim ama jant bu sportların hepsinde standart. Biri olsun öbürü olmasın gibi bir teklif hiç yapılmadı bile Allah var. Still paket olarak sunroof ve bluetooth opsiyonu eklettim yalnızca.

- Active Select sanıldığı gibi aşırı bir yakıt sarfiyatı yaratmadı, benim gibi çabuk gaza gelmeyen ve sakin kullanan biri için daha ideal diyebilirim :)

- Plakalığı servisin kendisi istersen çerçeveyi sökeriz dedi lakin ön tamponda düşme yapıyormuş. Bu şekilde 1-2 defa ön tamponu düşen oldu dediler. Arka tamponda sıkıntı yok isterseniz onu çıkarttıralım dediler, yarım yamalak olmasın diye onuda ben istemedim. Ön tampona çerçevesiz düşmeyecek şekilde takmak için de vidalama yöntemiyle tamponu delmeleri gerekiyormuş, ona da gönlüm razı olmadı :)

Arkadaşlar genel hatları ile bu makyajlı kasa sport kesinlikle çok iyi, cosmo modelini alacak maddi gücümde vardı lakin sport tercih ettim. Bu donanımın kesik taban ve daha kalın direksiyonu, orjinal karartılmış ön ve arka farları, orjinal led beyaz gündüz farları, vücudu saran ve sert virajlarda sizi sabitleyip savrulmanızı önleyen lace koltukları, egzos'dan turbo'da gelen o güzel turboyla karışık sesi büyük bir haz veriyor. Daha 1 hafta oldu alalı ama küçük bir hız denemesi yaptım, 200'ü gördüm ve hiç hissetmedim. Bırakın hızı çalıştığını bile zor hissediyorum, motorda en küçük boğulma yada bağırtı yok. Benzini shell'den 97 oktan alıyorum.
Servisten isteyip elde edemediğim tek şeyse orjinal siyah cam :(

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

plakayı yapıştırma yapabilirsin kardeşim 200 hatta daha üzerlerine de çıkar da sen yine de sakin kullan aman diyim ;)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Valla senin gibi 1-2 arkadaşımda gaz veriyor, en son kendim çerçeveyi indirip yapıştıracağım  :) Ancak Mersin'de bulundun mu bilmiyorum, ana cadde haricinde yollarımız ay yüzeyi gibidir, düşme ihtimalini tam olarak kestiremiyorum  :)

200'ü gördüm sonra çektim ayağımı gazdan, en ufak bağırtı bile yoktu, ama ertesi gün bu resimleri de çektiğim yer olan petrolün yıkama bölümünde aldım soluğu. Belediyenin "Sinekle Mücadele" araçları gibi ne kadar uçan zerzavat varsa ön tampona sümük gibi yapışmıştı  :D

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yıkamayla ilgili uyarı yapıyım sonra üzülmeyin:) Ön camın yanındaki plastiklere tayzikli su vurdurmayın yoksa kopma deforme olma aşınma oluyor uzaktan tutturun baya bi bilginiz olsun

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Teşekür ederim uyarınız için daha temkinli davranırım. Böyle bir durumun oluşabiliyor olması üzücü ama bu tip araçta  battle_Teroriste

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece astraya özel bir husus değil cam şekli aynı olan araçların hepsinde o siyah madde aynı kalitede diyebilirim çoğunda aynı durum oluşuyor.