33 AD 466

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ynt: Ynt:

ozgun88 link' Alıntı:
kesinlikle katacaktır fotolarınızı bekliyorum. benim de 3M ama 2 numara. bayide yaptırmıştım 5 yıl garanti aynen. bende tam kaput koruma da var
Hocam iki numara cok karartmiyor mu? Benim sakincam gece gorememek. Birde araba beyaz olunca bir numara filmde olsa biraz daha karartili gozukecektir diye dusunuyorum. Herhangi bir solma, kokayca cizilme falan var mi 3M'de?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Hocam iki numara cok karartmiyor mu? Benim sakincam gece gorememek. Birde araba beyaz olunca bir numara filmde olsa biraz daha karartili gozukecektir diye dusunuyorum. Herhangi bir solma, kokayca cizilme falan var mi 3M'de?

Aracın iç döşemeleri koyu olduğu için arkalar daha koyu duruyor hocam onu söyleyeyim. Şu ana kadar uygulamadan bi sıkıntım yok maşallah hele ki kaput korumayı ben söylemesem kimse fark etmiyor. Yalnız uygulama sonrası iyice oturması için aracı birkaç gün güneşte bırakın demişlerdi

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Tamam ustad guneste birkac gun dedikleri Mersin'de bir kac saat ile ayni zaten :-D Ben gorusumu kisitlamasin diye bir numara dusunuyorum. Gerci yaptiracagim yer farkli tonlarida getirtecem demisti. Tam bir numara ile iki numara arasi var mi acaba 1,5 numara :-D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Tamam ustad guneste birkac gun dedikleri Mersin'de bir kac saat ile ayni zaten :-D Ben gorusumu kisitlamasin diye bir numara dusunuyorum. Gerci yaptiracagim yer farkli tonlarida getirtecem demisti. Tam bir numara ile iki numara arasi var mi acaba 1,5 numara :-D

Bende o sıra Kuşadası'ndaydım abi :)
Ara numara yok galiba. Aslında en güzeli o tarz bi araç bulabilirsen bilhassa gece test etmen olur. Babamda istiyo mesela bekletiyorum yazın benim araca binip test etsin diye.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Amorti etmek icin onlere iki arkalara bir numara mi ceksek :-D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: 33 AD 466

Vay be ne çabuk. Adamların elinde basılmışı hazır bekliyordu herhalde, helal olsun. (:)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Ynt: 33 AD 466

Aydn link' Alıntı:
An itibari ile yeni plakalarim elime ulasti. Istanbul APP olarak nitelendirilen, ters isikta cift emniyet seridi ve Türk bayraklari gozuken plakalari uretici bir firmadan cok uygun maliyetle getirttim.
[img=800x600]http://img.tapatalk.com/d/14/03/27/a2eseryz.jpg[/img]

bravoo

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Teşekkür ederim.

Doğan abi adamlara siparişi iki gün önce akşam 23:00 sıralarında verdim, dün sabah hemen halledip kargoya vermişler. İstanbul'dan geldi. Sabah kargo firması msj attı bize ulaştı diye, İstanbul'dan 1.5 günde gelen kargoyu evin 7 km ilerisinden 6 saatte getirdiler.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Teşekkür ederim.

Doğan abi adamlara siparişi iki gün önce akşam 23:00 sıralarında verdim, dün sabah hemen halledip kargoya vermişler. İstanbul'dan geldi. Sabah kargo firması msj attı bize ulaştı diye, İstanbul'dan 1.5 günde gelen kargoyu evin 7 km ilerisinden 6 saatte getirdiler.

Geç getiren kargocuları seviyor, hele bazılarını kuytuda sıkıştırıp mıncıklıyoruz. (:)

Hayırlı olsun Aydın, güle güle kullan. :)