301-aveo-c,elysee

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kesinlikle kaza yapmam derseniz elysee. Gerekirse motosiklet göstergesine bakarım ama kafam rahat okur derseniz aveo. Son kasa aveo gerçekten çok hoş corsa dan daha çok beğeniyorum. 1.3 multijet motor kaç kg lik araçlara koyuluyor bi sorun olmuyor b sınıfı bi araci gayet tatmin eder. Ki zaten ralli ye çıkacak haliniz yok sanırım :)

Aradaki mesajları okumadım kusura bakmayin. Sanırım düşünceniz değişti kaale almayabilirsiniz :)

Telefon mesajı... Yazımda hata kusur olursa affola :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avea kaza anında daha mı güvenli?

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avea kaza anında daha mı güvenli?
EuroNcap'tan 5 yildiz almis bi arac. Chevrolet forumundan biliyorum buyuk bi kaza sonrasi 2 kisi de yara almadan cikmisti, aracin fotografini bulursam yuklerim. Ama sahsi fikrim 2. El degerini onemsiyorsaniz almayin, su an ben de 30 32 civarivarac bakiyorum ama su an Chevrolet kullanmama ragmen 2.elden dolayi Aveo dusunmuyorum.

Edit: buyrun bu linkten bakabilirsiniz.
http://www.iha.com.tr/haber-hurdaya-donen-otomobilde-emniyet-kemeri-kurtardi-asayis-352650/

Darbe sag taraftan gelmesine ragmen kapida birsey yok.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C Elysee ve 301 gayet güzel araçlar. full donanımını alırsanız gerçekten kaliteli arabalar. ancak boş donanımını alırsanız yıkılırsınız :D
n cap testleri 3 yıldızlı falan diyebilirsiniz ancak n cap testlerini değiştirdi çoğu araç artık 5 yıldızı tak diye alamayacak.
aveo ise bildiğimiz corsa. ikinci el değeri falan hikaye. çatır çatır satıyor. ltz 1.3 dizelini alın satılıkta çok fazla kalmayacak bir araçtır.
sedanı pek tutulmuyor ama hb olursa baya baya ikinci eli var onunda...

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kesinlikle kaza yapmam derseniz elysee. Gerekirse motosiklet göstergesine bakarım ama kafam rahat okur derseniz aveo. Son kasa aveo gerçekten çok hoş corsa dan daha çok beğeniyorum. 1.3 multijet motor kaç kg lik araçlara koyuluyor bi sorun olmuyor b sınıfı bi araci gayet tatmin eder. Ki zaten ralli ye çıkacak haliniz yok sanırım :)

Aradaki mesajları okumadım kusura bakmayin. Sanırım düşünceniz değişti kaale almayabilirsiniz :)

Telefon mesajı... Yazımda hata kusur olursa affola :)
Aveo nun kasasını bende çok beğeniyorum. Bir kaç küçük dokunuşla dahada çekici hale getirilebilir.
Elysee ve 301 den net olarak vazgeçtim fakat aveo dan vazgeçmesemde 2. El konusu yüzünden ve kronik fren diski değişimi sebeblerinden ötürü çekimserim.

2. Eli opel,ford gibi olsa kesinlikle aveo alırdım..

Şuan sıralarsak.
1:2008 focus 1.6 tdci ghia
2:2010-2011 linea mj emotion
3:2010-2011 1.3 ltz aveo

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:36 ----------

EuroNcap'tan 5 yildiz almis bi arac. Chevrolet forumundan biliyorum buyuk bi kaza sonrasi 2 kisi de yara almadan cikmisti, aracin fotografini bulursam yuklerim. Ama sahsi fikrim 2. El degerini onemsiyorsaniz almayin, su an ben de 30 32 civarivarac bakiyorum ama su an Chevrolet kullanmama ragmen 2.elden dolayi Aveo dusunmuyorum.

Edit: buyrun bu linkten bakabilirsiniz.
http://www.iha.com.tr/haber-hurdaya-donen-otomobilde-emniyet-kemeri-kurtardi-asayis-352650/

Darbe sag taraftan gelmesine ragmen kapida birsey yok.

Peki siz30-32 arası hangi araçlara bakıyorsunuz?

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aveo nun kasasını bende çok beğeniyorum. Bir kaç küçük dokunuşla dahada çekici hale getirilebilir.
Elysee ve 301 den net olarak vazgeçtim fakat aveo dan vazgeçmesemde 2. El konusu yüzünden ve kronik fren diski değişimi sebeblerinden ötürü çekimserim.

2. Eli opel,ford gibi olsa kesinlikle aveo alırdım..

Şuan sıralarsak.
1:2008 focus 1.6 tdci ghia
2:2010-2011 linea mj emotion
3:2010-2011 1.3 ltz aveo

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:36 ----------

Peki siz30-32 arası hangi araçlara bakıyorsunuz?
0 corsa dusundum vazgectim, su an Astra ve Vectra arasindayim

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2011 benzinli corsa sattım 2 gün önce.

Aile için oldukça küçük.
Corsadan sonra aynı iç mekana sahip astra almak istemiyorum..

Ben genelde tek ya da annemle kullandığım için sıkıntı olmuyor bana alan olarak :)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
301 ve Elysee Güvenlik sorunları var. İçerdeki kaliteyi söylemeye bile gerek yok,Berbat. Bir tek motor ve geniş bagaj hacmi artı.

Ben aveo seçerdim.

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
301 ve Elysee Güvenlik sorunları var. İçerdeki kaliteyi söylemeye bile gerek yok,Berbat. Bir tek motor ve geniş bagaj hacmi artı.

Ben aveo seçerdim.

bugün ikisininde içini yakından inceledim..
301 i direk eledim zaten..
bu kadarda dandik olabileceğini düşünmemiştim..

elysee dıştan fena değil ama yinede içime sinmiyor..

şuan 1.seçimim 2008 focus
2.seçimim aveo

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:35 ----------

ark lar bu iki focus ta 2008 model ama farları ve ön panjurları birbirinden farklı..

sebebini bilen biri cevaplarsa memnun olurum..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...us-1.6tdci-yeni-kasa-orjinal-172456753/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-acil-satilik-173156364/detay/