30 bin bakımı özel servis fiyatları

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 30 bin bakımı özel servis fiyatları

doctormurat link' Alıntı:
resmi servise  göre  bayağı bir fiyat avantajı olacak bu durumda 
resmi seris  580 tl fiyat vermişti % 15  indirim yaparız demişti  işçilikte % 10 da parçada 

frenler kontrol
elektronik sistemler kontrol
yazılımlar kontrol
motor temizliği

bunlar  boch car servide de olmayanlar   ancak onlarda  check up ile
YAğLARIN FİLİTRELERİN KONTROL֜ İLE D֖RT TEKER BALATA KONTROL֜, DİAGNOSTİK BAKIM VE ALT TAKIM KONTROL֜N֜ FAR AYAR KONTROL֜N֜ yapacaklarını söylediler 
arada  300  tl lik bir fark var   servis  GM marka yağ kullanıyor  bosh ise  shell marka yağ kullanıyor  belki aradaki ücreti ödeyip te  yağı değiştirmek mümkün olabilir
300 tl fark için servise gitmeye değermi  bilemiyorum sanırım  boch car service de  yaptırabilirim  simge oto ismi
Denemekte yarar olabilir.gitmediğimiz servis daima korku yaratır bende.ama en azından aracın yakınında bulunup,nasıl davranıyorlar inceleyip memnunda kalınabilir.takacakları ürünlerde iyi mamül ise daima en uygun fiyat diyorum.

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben MTV de  ek  banka kampanyası olabilir diye bekliyorum  biraz  daha  taksit sayısı artabiliyor  yada  puan verebiliyorlar 

otostart tan  ürünü alınca size telefon ediliyormuş ve randevu saati veriliyormuş  bakım için  ben gidince  bujileri de değiştirecem sanırım  aynı yerde  bakımı  buradan alınca 6 ay içinde yaptırabiliyorsunuz 

filitre olrak ta bosch un ürünleri eğer  yok ise  yukarıda saydığı muadil ürünleri takıyorlar 

özel bir opel servisi ile arasında  bu bakım hizmetinde bir kalite farkı olacağını sanmıyorum  ki özel servis  te  verien fiyat bu 
motor yağı  110.-tl  orjinal  15.000 km lik yağ    ( gm marka  yağ bile  55 tl  otostart ta  )
yağ filitresi    17,5  muadil
hava filitresi    20.    yan sanayi
polen filit.      20    yan sanayi
buji              120    orjinal    ( 50 tl dediler bosch car cercive de  bujilere ama  yan sanayi  )
tapa pulu        5    muadil

geçen sene  yetkili serviste  110 tl yağ için para almıştı 

bosch servide bu işten  fazla bir şey kazanmıyor  3-4 filitre ve yağ 100-110 tl ediyor  174  e satıyorlar  sonuçta  gene kazanç olduğu için  de bir bit yeniği görmüyorum ben olayda  sadece  faiş kazanmıyorlar  arada arabanda  eksiklik bulurlarsa ve onlarda yaptırırsan  yanlarına kar kalıyor  yada  özel servis bakımların için  bir  servis ile işe başlamış oluyorsun  sonuçta  müşteri kazanma  stratejisi 

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabi ürün markası bosch ama hakikaten alman yapımı bosch mu?sanırım onu asla bilemeyiz.bir abim piyasada çin malı bosch kaynıyor demişti.en kötü çin malı olsa başımıza kötü bir durum gelirmi diye düşündüm şimdi.fiyat aralıkları uygun yani ucuz bile sayılabilir bazı parçalar.havalar ısınınca periyodik için gitsem dedim bu adrese,hatta fiyatta aldım iyi geldi fiyat.kuşkular var kafamda.eski opelime orijinal gm taktım hep bir sorunda yaşamadım 6 yılda.arkadaşlar arasında varsa bosch yedek parça kullanan yorum yapmaları iyi olur.en azından kafamda bir fikir oluşur!

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün internette gezerken gördüm    opel 30.000 bakım kitini  210  tl ye satıyorlar  içeriği  : 

1 Adet 5 Lt. 5/30 GM Motor Yağı + 1 Adet Motocar Alman Malı Yağ Filtresi + 1 Adet Motocar Alman Malı Hava Filtresi + 4 Adet Tek Tırnak Buji GM Marka (Bobinli Buji) + 1 Adet Motocar Alman Malı Polen Fİltresi

işçiliğimni de  istanbulda maslakta 25 tl ye yapıyorlar 

Bu ürünü Maslak İstanbul'da ki Bakım - Mekanik Onarım ve Hasar Onarım Servisimizde 25 TL ödeyerek montaj yaptırabilirsiniz.. HESAPLI MONTAJ KAMPANYASI 1 şUBAT - 31 MART 2013 TARİHLERİ ARASINDA GEևERLİDİR.. KAMPANYA SADECE SERVİSİMİZDE GEևERLİDİR, şUBEMİZ YOKTUR...

siteye üye olmak lazım    istanbulda yaşayan arkadaşlar değerlendirebilirler 

http://www.opelparcaci.com/Urun/Opel-Astra-J-Modellere-Uygun-A16LET-Motorlara-Uygun-5-LT-5-30-Motor-Yagli-Benzinli-Bakim-Seti-pmu1742.html    (1,6t için  )    210 tl    5 litre yağ var 

http://www.opelparcaci.com/Urun/Opel-Astra-J-Modellere-Uygun-A14NET-A14NEL-Motorlara-Uygun-5-30-4-LT-Motor-Yagli-Benzinli-Bakim-Seti-pmu1740.html    (1,4 için  ) 190 tl    4 litre yağ var

http://www.opelparcaci.com/Urun/Opel-Astra-J-Modellere-Uygun-A13DTE-Motorlara-Uygun-5-30-4-LT-Motor-Yagli-Dizel-Bakim-Seti-pmu1741.html    (1,3 için  )  125 tl    buji yok 

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu bakım setini almak problem değil ama; Aracım 2012 model bu ürünü aldığımızda yetkili servis arabamıza bakım yapar mı ? Aracımız garanti dışı kalır mı ?

tumer1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyler 30.000 bakımım yaklaşmakta ve bu konuya dair net bi bilgi bulamadım yazılarınızda..bu zamanlarda istanbulda 30.000 bakımı yaptıran arkadaş var mıdır acaba..hem bakımın içine neler girmekte..15.000 bakımımı odakta yaptırdım uygun ve gayet temiz işçilikle beni mestettiler 30.000 bakımınıda burada düşünüyorumda acaba güncel fiyatlar hakkında bilgisi olan war mı yakın zamanda bakıma girmiş olan kişi ya da...

ayrıca özel servisi öneriyor musunuz hem işçilik hem de maddi yönden,istanbulda ikamet ediyorum ve tavsiye ettiğiniz özel serwis war mı şimdiden teşekkürler..

tumer1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ewet cewap weren bile yok hiç beklemediğim şeyler yaşanıyor :))

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce 4 filtre ve 5.30 yağ için perakende olarak aldım ve 140 tl. ödedim akşam değiştireceğim.