30 bin bakımı özel servis fiyatları

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar  arabamın 30.000  bakımı  yaklaşıyor  izmirde  özel servisleri araştırıyorum   edindiğim bilgileri sizler ile de  paylaşayım dedim
izmir joker  özel servis  :
motor yağı   110.-tl  orjinal  15.000 km lik yağ
yağ filitresi     17,5  muadil
hava filitresi    20.    yan sanayi
polen filit.       20     yan sanayi
buji              120     orjinal
tapa pulu         5     muadil
işçilik            60
             _______
                347,5
motor yağı   110.-tl  orijinal  GM perfonmans yagıdır..( GM OLARAK DAHA UCUZ YAG MEVCUTTUR)

resmi servis fiyatları  indirimler ile 450-500 civarına geliyor  onunda içeriği
motor yağı
yağ filitresi
hava filitresi
polen filitresi
buji
frenler kontrol
elektronik sistemler kontrol
yazılımlar kontrol
motor temizliği
araç iç dıştemizliği

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 30 bin bakımı özel servis fiyatları

dogan link' Alıntı:
çok pahalı ya ben şimdiye kadar oı fiyata yağ buji vs.. hiç satmadım :)
ben sadece  1  yerden fiyat aldım mail ile    sizde  bildiğiniz fiyatları paylaşırsanız sevinirim 
arada  fazla  bir fark olmıyacak ise  neden  özel servise  götürelim ki  50  lira fazla veririz  yetkili servise gideriz

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyatlar fena değilde işcilik nedir orda onu anlamadım yağ değişimi-filitre değişimlerine servisler hariç kimse işcilik almıyor 4 tane bujiyede 60 tl işcilik çok fazla

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

özel yada  yetkili serviste  bakım yaptıran arkadaşlar  ne kadar  ödediler  bilgi verebilirlermi ?

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doctormurat link' Alıntı:
özel yada  yetkili serviste  bakım yaptıran arkadaşlar  ne kadar  ödediler  bilgi verebilirlermi ?
Murat bey selamlar.izmirde 30000 bakımını nereye yaptırdınız acaba?kaç tl tuttu yazabilirmisiniz fiyatı ve parçaları acaba?izmirde ilk bakımı yaza yaptırıcam bende,parçalar ne civarda gidiyor öğrenmem lazım.Joker opelide biliyorum,oradaki metin ustaya eski aracımı satmıştım.düzgün bir yere benziyor servis olarak,daha önce hiç gitmedim tabi.yaza kadar adres ve rakam oluştursam iyi olur.serbest piyasa neticede,tutturduğuna :)

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özel servise 347 TL bana çok gibi geldi Yetkili servisler 450-500 TL diye biliyorum 100 TL için değmez gibi geldi bana.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birde 30.000 km bakımı için 450 tl fiyat aldığınız bayi varise içeriğini sorun ve bakımı serviste yaptırın bence

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar tekrardan    henüz yaptırmadım 500 km daha  var 

MTV yi yapı kredi  bankası  ile ödeyince  otostart cam dan  50 tl indirim sağlıyor ve boch car servislerdede  ücretsiz check up 
bosh car servise fiyat sormak için mail attım  izmir ağaçlı yolda bir servis  cevabı  :
''CHECK UP KAMPANYASINDAN BİZİM SERVİSİMİZDE YARARLANABİLİRSİNİZ.

KAMPANYA KAPSAMINDA YAğLARIN FİLİTRELERİN KONTROL֜ İLE D֖RT

TEKER BALATA KONTROL֜, DİAGNOSTİK BAKIM VE ALT TAKIM KONTROL֜N֜

FAR AYAR KONTROL֜N֜ BU KAMPANYADAN YAPTIRABİLİRSİNİZ T֜M BOSCH CAR

SERVİSLERDE. ARACIN şASE NUMARASI OLMADAN BAKIM KİTİ Nİ FİYATINI NET VERMEMİZ

ASLINDA M֜MK֜N DEğİLDİR. FAKAT SİZE BİLGİ VERMEK ADINA şASE OLMADAN 265,50 TL İşÖ‡İLİK DAHİL

FİLTRELER İLE MOTOR YAğI VE İşÖ‡İLİK FİYATIDIR.BUJİ İLE  DEğİşİMİ ORTALAMA 50 TL CİVARINDADIR.

BİLGİNİZE.

''
şimdi bu otostart com  da  shell  5/30 yağ  ile filitre değişimi yağ deişimi  174 tl ye satılıyor 
50 tl indirim alınca  124 tl ye  bunları yaptırmak mümkün  yukarıda servisin yazdığı check up larda  ücretisz yapılıyor

geriye kaldı bir  buji değişimi  onun içinde  50 tl gibi bir fiyat söyledi servis 

yani boch car service de  4 filitre    yağ  değişimi buji değişimi  ve  rutin kontroller  200  tl yi bulmuyor 
bence  uygun gibi 

otostart com da  ilk bu kampanya çıktığında  bizim araçlara  bakım veremiyor idi  ama  dün baktığımda  : 
http://www.otostart.com/bakim/index.php?islem=info

Size yine de hizmet etmek istiyoruz !
Otostart.com bakım kampanyası büyük ilgi gördü.

Fakat bir çok müşterimiz kendi araçlarının listede olmadığını belirtiyor.

Eğer aracınızı listede göremediyseniz bunun sebebi, BOSCH'un aracınız için bir ya da birkaç filtreyi üretmemiş olmasıdır.

Fakat tüm araçlara hizmet verme misyonunda olan otostart ve Bosch Car Service bu duruma da çözümü şu şekilde getirdi:

Eğer aracınız listede yoksa:
- Bakım setini satın alın.
- Müşteri Hizmetlerimiz en kısa zamanda size ulaşıp araç bilginizi alacak
- Aracınızın bakımı için mevcut olan BOSCH ürünleri kullanacak
- Bosch'un aracınız için ürettiği filtreleri BOSCH marka olarak, mevcut olmayan filtreleri de Bosch markasının muadili olan 1. Kalite filtreleri (Valeo, Corteco, Delphi, Hengst, Mann, Mahle Knecht, ufi, purflux gibi) kullanarak
Aracınıza bakım yapacağız.

Her türlü şartta Motor Yağınız, aracınızın tamir kılavuzunda belirtilen özellikte ( 5W30,10W40 Sentetik, Yarı sentetik vs... ) SHELL HELIX marka kullanılacak.

Aracınızın bakımı için bu büyük fırsatı kaçırmamak için acele edin.
Hemen bakım setinizi sipariş edin, bakımınızı güvenle; Dünyanın en büyük zincir servisi Bosch Car Service güvencesiyle yaptırın.

Bakımınızı şimdi satın alıp, Mayıs 2013 sonuna kadar Dilediğiniz zaman yaptırabileceğinizi unutmayın !

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resmi servise  göre  bayağı bir fiyat avantajı olacak bu durumda 
resmi seris  580 tl fiyat vermişti % 15  indirim yaparız demişti  işçilikte % 10 da parçada 

frenler kontrol
elektronik sistemler kontrol
yazılımlar kontrol
motor temizliği

bunlar  boch car servide de olmayanlar  ancak onlarda  check up ile
YAğLARIN FİLİTRELERİN KONTROL֜ İLE D֖RT TEKER BALATA KONTROL֜, DİAGNOSTİK BAKIM VE ALT TAKIM KONTROL֜N֜ FAR AYAR KONTROL֜N֜ yapacaklarını söylediler 
arada  300  tl lik bir fark var  servis  GM marka yağ kullanıyor  bosh ise  shell marka yağ kullanıyor  belki aradaki ücreti ödeyip te  yağı değiştirmek mümkün olabilir
300 tl fark için servise gitmeye değermi  bilemiyorum sanırım  boch car service de  yaptırabilirim  simge oto ismi

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

arkadaslar usakda 410 tlye yaptrdım gecen hafta