3 aydır arızayı bulamadılar

H.Deveci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhabalar.
Aracım 2011 model Captiva, araçta eletrik kaçağı var akü bitiriyor. Bazen 3-4 gün yatıyor tek marşta alıyor, bazen de akşamdan sabaha akü bitiriyor. Araba uyku moduna geçince tekrardan bir sebepten ötürü uyanıyor.
Üç, dört elektrikçiye götürdüm yapamadılar. En son İstanbul yolu üzerinde Beyaz Opel servisine götürmüştüm. Araç yaklaşık üç hafta kadar orada kaldı. Bana yapılan testler sonucunda elektrik kaçağının motor beyninde olduğunu tespit ettiklerini söylediler ve tamiri yok çıkmasını al gel dediler. Yıldız sanayi sitesinden 1400 liraya çıkma beyin aldım. Aldığım beyin takılıp test edilip arayacaklarını söylediler. 1 hafta sonra servisten arayıp aracın düzeldiğini gelip alabileceğimi söylediler. Aracı aldım ve 5 gün peşpeşe her sabah çalışan araç 6. gün bir gecede tekrar akü boşalttı. Aracı tekrar aynı Beyaz Servise götürdüm uyku modunda iken yanımda yapılan ölçümde yüksek bir kaçak görüldü. Araba şu an serviste yatıyor, hala bir haber yok. Yaklaşık 3 aydır ettiğim masraf yetmiyormuş gibi bide boştan yere motor beyini aldım.
Özür dilerim biraz uzun oldu ama sizlerden ricam bu konuda yardımcı olun lütfen.
Telefon ile de ulaşabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim. 0 532 687 67 95

Son düzenleme: