2016 edition yokuş kalkış ekleme

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba bu özellik sport ve cosmo modellerde manuel ve otomatik sanzimanlarin hepsinde var olan bir paket.yani edition gibi boş paket lerde maalesef yok ve açtırma özellik diye biseyde mümkün değil.özelliklerinden sadece yag basinci hararet dijital göstergesi gibi ekran bilgilerini alabiliyorsunuz okadar.bu sistemi sonradan ekletmek mümkün ama çok maliyetli bir is ayrıca bunu yapabilecek bir usta da ben tanımıyorum.o yüzden denemeyin aracınızı bozabilirler

Merhaba;
Usta konusunda haklısınız aynı fikirdeyiz, işallah yeni araç aldığımızda bu donanım mevcut olur..

Sari52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Aracımı sattım zaten. Sıfır Astra j otomatik aldım böylece yokuş kalkış da olmuş oldu :) Allah olmayanlara daha iyilerini nasip etsin

hadim

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhaba;
Usta konusunda haklısınız aynı fikirdeyiz, işallah yeni araç aldığımızda bu donanım mevcut olur..
Almadan önce paket donanimlarini iyi araştırın güzel günlerde kullanin

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba bu özellik sport ve cosmo modellerde manuel ve otomatik sanzimanlarin hepsinde var olan bir paket.yani edition gibi boş paket lerde maalesef yok ve açtırma özellik diye biseyde mümkün değil.özelliklerinden sadece yag basinci hararet dijital göstergesi gibi ekran bilgilerini alabiliyorsunuz okadar.bu sistemi sonradan ekletmek mümkün ama çok maliyetli bir is ayrıca bunu yapabilecek bir usta da ben tanımıyorum.o yüzden denemeyin aracınızı bozabilirler
Merhaba, yol bilgisayarında motor yağı sıcaklığı, basıncı vb görülebilen ama gizlenmiş olan menüleri açtırmak için nereye başvurmam gerekir acaba?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun :) ASTRA J ordusu kuruluyor,..:D

• Beğen
Tepkiler: hadim ve omeroz

hadim

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhaba, yol bilgisayarında motor yağı sıcaklığı, basıncı vb görülebilen ama gizlenmiş olan menüleri açtırmak için nereye başvurmam gerekir acaba?
Yetkili servis veya iyi bir opel özel servis de obd cihazla açıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2020 son. Kalan son taze astra j'lerden bi tane de ben mi alsaydım? 3-4 yıl daha kafa rahat olurdu sıfır araçta😊

Aynen devamı yokmuş, bence şuanki bayilerde varsa şansınızı deneyin derim. Uzun dönemli düşünürsek, Vw- BMW - Mercedes - Seat sınıfının fiyatları aşağıya düşmeyecek. Şuan için en mantıklısı OPEL özellikle de Astra J den sonra ne gelecek çok merak ediyorum ama benim kafam rahat ya değiştirirsem insignia... :) Emsallerine göre performans acısından opel sıfını güzelmiş. Tabi siz yıllardır kullandığınız için zaten biliyorsunuz :) söylemeye gerek yok.