2016 edition yokuş kalkış ekleme

Sari52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Aranızda yeniyim. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Biraz araştırdım ama pek bulamadım.
Bir ay önce yakın bir arkadaşımdan 2016 Astra sedan edition 1.6 benzin/LPG araç aldım.
Bu aracın özelliklerini biliyorum ancak merak ettiğim bir konu var. Bu araca yokuş kalkış desteği eklenebilir mi veya yazılım vs gibi açılabilir mi? Benim bildiğim ESP olan araçlarda yokuş kalkış beraber çalışıyor ama böyle birşey mümkün mü? Yardımcı olabilir misiniz?

Sari52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
Opel de özellik açma olayı var diye biliyorum ama nasıldır bilmiyorum illa bilen arkadaş vardır bilgi verirler hocam

Sari52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam başka yerlerde de araştırdım ama bir bilgi bulamadım. Facebook grubunda da bir bilgi yok sorduğum halde

06aybars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Op-com ile belki yapılabilir. Opcom kullanan kişilerle görüşün bilgi vereceklerdir.

Sari52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu sitede yapan var mı acaba bulamadım. Bilginiz var mı?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
1.6 edition araca hayalet gösterge takan arkadaşımız dahi var ama bugüne kadar yokuş kalkış desteği ile ilgili hiçbir bilgiye hiçbir mecrada rastlamadım. Bu konu ile ilgili tek hatırladığım, 2016 yılında 1.6 edition plus araç alırken opelin sitesinde alacağım aracın yokuş kalkış desteğine sahip olduğu bilgisi. Tabi araçta böyle bir özellik yoktu.

Sari52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Onu ben de gördüm hocam yanlız opelin sitesinde sanırım küçük bir ayrıntıda sadece o zaman otomatik viteslerde olduğuydu.

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
1.6 edition araca hayalet gösterge takan arkadaşımız dahi var ama bugüne kadar yokuş kalkış desteği ile ilgili hiçbir bilgiye hiçbir mecrada rastlamadım. Bu konu ile ilgili tek hatırladığım, 2016 yılında 1.6 edition plus araç alırken opelin sitesinde alacağım aracın yokuş kalkış desteğine sahip olduğu bilgisi. Tabi araçta böyle bir özellik yoktu.

Merhaba,
Bu özellik benimde bildiğim kadarı ile sadece otomatik viteslerde mevcut küçük bir not eklemiş olabilirler belki gözünüzden kaçmıştır, sonradan eklenmesi zor bir özellik...

• Beğen
Tepkiler: omeroz

hadim

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhaba bu özellik sport ve cosmo modellerde manuel ve otomatik sanzimanlarin hepsinde var olan bir paket.yani edition gibi boş paket lerde maalesef yok ve açtırma özellik diye biseyde mümkün değil.özelliklerinden sadece yag basinci hararet dijital göstergesi gibi ekran bilgilerini alabiliyorsunuz okadar.bu sistemi sonradan ekletmek mümkün ama çok maliyetli bir is ayrıca bunu yapabilecek bir usta da ben tanımıyorum.o yüzden denemeyin aracınızı bozabilirler

• Beğen
Tepkiler: omeroz