2014 Neptün Mavi Edition bixenon güncellemesi sayfa 15

efendisizefendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Rabbim aracınızı hayırlı bir şekilde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
Ben renk seçiminizi çok beğendim farklı bir araca fark edilen renk yakışır. Satmak için araç almaya karşıyım ticaretini yapmıyor iseniz.

Tekrar hayırlı olsun kardeşim.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

legolas71 link' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın kıyaslama yaparken boraya duygusal yaklaşmışsınız çünkü bora kendı sınıfında motor sesini en çok içeri alan ve en çok yakıt saf eden araba ydı yapılan kıyaslamalarda . borayı uzun yolda denedıgımde  gerçektende motor sesı uzun yolda benı rahatsız etmıstı araca hafıf surat verınce motor o kadar bagırıyor kı artık güven hissinizi yok edıyor sızı yavaslamaya zorluyor . benım arac sport altı vites sizinki kaç bılmıyorum ama ben aracımla 170/180km lerde cok rahat ve konforlu seyahat edebılıyorum bunu borayla yapma ımkanınız hıc bı zaman olmaz . kazasız belasız agzınızın tadıyla binin aracınıza inşallah

Teşekkürler öncelikle. Bora ya duygusal yaklaşmadım gerçekten. Bora dan Astra J ye geçen arkadaş var aynısını demiş o da. Ayrıca katılmıyorum motor sesini en çok içeri alan ve en çok yakıt tüketen kısmına. Kullanana göre değişir tüketim. Ben Bora da 5 litrenin altını gördüm. Foto ekliyorum. şu var SR motorun sesi ve tüketimi BCB ye göre fazla. Başka araçlar denediniz mi bilmiyorum ama ben muadil olarak 2003 Astra, Megane II, Focus I, Megane I, Laguna 1-2, Corolla Sol kullandım. Ama emin olun Bora çok çok önde yalıtım ve kalite konusunda. Ha donanım olarak fakir ona birşey diyemem. 6 ileri bir araçta daha sessiz yol almanız normal devir düşüyor çünkü. Bu foto da yakıt tüketimim ile ilgili foto.

WJrOQxul.jpg

e9Bzqgel.jpg

efendisizefendi link' Alıntı:
Rabbim aracınızı hayırlı bir şekilde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
Ben renk seçiminizi çok beğendim farklı bir araca fark edilen renk yakışır. Satmak için araç almaya karşıyım ticaretini yapmıyor iseniz.

Tekrar hayırlı olsun kardeşim.

ևok teşekkür ederim. Farklı olmak fakat uçuk olmamak gerektiği düşüncesindeyim :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: 2014 Neptün Mavi Astra J Edition :)

legolas71 link' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın kıyaslama yaparken boraya duygusal yaklaşmışsınız çünkü bora kendı sınıfında motor sesini en çok içeri alan ve en çok yakıt saf eden araba ydı yapılan kıyaslamalarda . borayı uzun yolda denedıgımde  gerçektende motor sesı uzun yolda benı rahatsız etmıstı araca hafıf surat verınce motor o kadar bagırıyor kı artık güven hissinizi yok edıyor sızı yavaslamaya zorluyor . benım arac sport altı vites sizinki kaç bılmıyorum ama ben aracımla 170/180km lerde cok rahat ve konforlu seyahat edebılıyorum bunu borayla yapma ımkanınız hıc bı zaman olmaz . kazasız belasız agzınızın tadıyla binin aracınıza inşallah
dediklerinize katilmiyorum bende 1,5 yil bora kullandim ve sonra astra j ye gectim  yalitim ve sesizlik konusunda kesinlikle bora önde metin kardesimizin dedigi gibi donanim konusunda yoksun ama gercekten kaliteli bir arac keske boranin sessizligi astra da olsa

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
dediklerinize katilmiyorum bende 1,5 yil bora kullandim ve sonra astra j ye gectim  yalitim ve sesizlik konusunda kesinlikle bora önde metin kardesimizin dedigi gibi donanim konusunda yoksun ama gercekten kaliteli bir arac keske boranin sessizligi astra da olsa
Bora gerçekten astradan sessiz mi? Eğer böyle ise çok ilginç?

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bora gerçekten astradan sessiz mi? Eğer böyle ise çok ilginç?

Valla öyle.

Bu arada kimse ustune alınmasın Recai iyi bilir Bora nelerle kıyaslandı bi bilseniz :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gencligimde bora ilk ciktiginda bitmistim heleki o jantlara hasta oluyodum.
Ama alamamistik o zamanlar iyi paraydi.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Aslında o zamanlar her şey iyi paraydı sanki. Şimdilerde ise pek çok şeye ulaşmak daha mümkün sanki. Önceden hayal olan şeyler, biraz zorlayınca olabiliyor gibi. Alım gücümüz mü millet olarak arttı acaba? Eskiden sıfır araç belli kişilerde ve zümrelerde olurdu, doğan almak baya bi sükse bir işti, şahin bile muazzamdı. Serçeye sıfır binene zengin, temprayı sıfır alana miltimilyarder derlerdi. Mercedes bmw binenler parmakla sayılırdı. Şimdi astra peynir ekmek gibi satılıyor, çoluk çocuk biniyor. Zaman mı değişti, yoksa bizler mi kudurduk anlayamadım.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:

Bir abimiz 2000 yılında sıfır 11 milyara almış 2001 krizinden sonra 23 milyara satmış. 2005 yılında sıfır Pacific 33 milyar Highline ise 35 buçuk milyara satılmış :)

alibayindir2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun , güzel günlerde, kazasız belasız kullanın.