2014 Neptün Mavi Edition bixenon güncellemesi sayfa 15

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

cihan seker link' Alıntı:
Hayirli uğurlu olsun hocam. Astra bu fiyat politikasıyla gerçekten çok iyi satis yapiyor astrada özellikle atmosferik motorda. Herkes hocam gibi düşünerek sifir araca yoneliyor tipki benim gibi. Arabanin hb olanini zaten görüyordum ama sedan kasayi bile çok fazla görmeye basladim. Kaldi ki ben mersin erdemlide yasiyorum. 60000 nüfuslu bir ilçe. Tekrar hayirli uğurlu olsun.

Aynen benimde çok gözüme takilmaya başladı. Simdilik renkle öne diliyoruz bulunduğum yerde :)

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2014 Neptün Mavi Astra J Edition :)

REC link' Alıntı:
MAAşALLAH...

Güle güle kullan aracını kardeşim. Aracın çok güzel. Faizsiz alman da ayrı bir güzellik oldu.

Aynı motoru H kasada kullandım ve sesli çalışması konusuna katılıyorum. Ama gerçekten çok ateşli ve 115hp hakkını veren bir bir motor, seviyorum şahsen.

Allah utandırmasın. Ama yolun uzun, yapılacak çok şey var  005hihih

Sağol ağa en çok senden destek aldim gerekli yönlendirmeleriyle en azindan yuol masrafimi paspasa değişmedik :D

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umut Hoca link' Alıntı:
Hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Bu arada yol bilgisayar ekranı 3 satır sanırım  :)

֖nceden değişiklik var mi bilmiyorum ama su an öğrendiğim tek değişiklik kadran beyaz zemin :)

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muchbetter link' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun. 3 hafta önceki duygularımı yaşadım. Arkadaşların da dediği gibi beyaz alsaydın
Ben beyaz için 10 gün bekledim. Gemi gelsin diye. Ama değdi.
Allah kaza bla vermesin inşallah.
Maşallah :)

Üstad beyaz siyah gümüş her yerde görünüyor ama bu tarz renkler de göze carpiyor. Aracı göstermesi lazim bende farklı renkleri seviyorum ama aykiri olmayacak.

oktaykarahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neptün mavi sedan edition, almak istediğim fakat kılcal çizik, taş izi vs lerden çekindiğimden dolayı beyazını aldığım, ama aklımda kalan bir renktir.

cam kenarlarına yapılacak kromajın gerekliliğine inanıyorum. beyazda bile belirgin duruyor. koyularda harikulade.

opel j, genel olarak gürültülü araçtır fakat bu motor sesi değil, vites topuzunun alt kısmı civarından gelen egzoz sesindendir.  spor ses vermişler akıllarınca bence gereksiz. bir süre sonra beyninde ötüyor insanın.  1.6 115 hp 160 tork araç spor model olamaz. sessiz bir sürüş olsun isterdim.

süspansiyon sert ve kısmen yumuşar, sert karakterli zaten.

güle güle kullanınız.

GECEKUSU1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=impartant link=topic=13735.msg324100#msg324100 date=1417508973]
Maşallah çok güzel
[/quo]

beyaz ılerıde rahat satar

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GECEKUSU link' Alıntı:
[quote author=impartant link=topic=13735.msg324100#msg324100 date=1417508973]
Maşallah çok güzel
[/quo]

Satmak için araç satın alma fikrini sevmiyorum. Araba, kullanmak için alınır, satacağım anı düşünerek sevmediğim bir rengi kullanmak ısdırap verici bence.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oktaykarahan link' Alıntı:
neptün mavi sedan edition, almak istediğim fakat kılcal çizik, taş izi vs lerden çekindiğimden dolayı beyazını aldığım, ama aklımda kalan bir renktir.

cam kenarlarına yapılacak kromajın gerekliliğine inanıyorum. beyazda bile belirgin duruyor. koyularda harikulade.

opel j, genel olarak gürültülü araçtır fakat bu motor sesi değil, vites topuzunun alt kısmı civarından gelen egzoz sesindendir.   spor ses vermişler akıllarınca bence gereksiz. bir süre sonra beyninde ötüyor insanın.  1.6 115 hp 160 tork araç spor model olamaz. sessiz bir sürüş olsun isterdim.

süspansiyon sert ve kısmen yumuşar, sert karakterli zaten.

güle güle kullanınız.

Teşekkürler. Kılcal çizik taş izi beyazda da olur ayrıca insanın içinde ukte kalmamalı bence :) Bende kromajların gerekliliğine inanıyorum. Kapı direklerininde muhakkak parlak olması gerek. Araçta rahatsız edici bir gürültü yok benim hoşuma gitti hmurdanıyor sanki güç gösterisinde bulunacakmış gibi. Yorum için teşekkürler...

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tüm arkadşalara tekrar teşekkürler.

GECEKUSU link' Alıntı:

Üstad o kadar ileriyi düşünmek çok lazım değil anı yaşamak lazım carpe diem demek lazım :)