2013 polo nasıl

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel kardeş zaten düşük hızda dönerken kafadan salar araba...
ama dersenki arabanın arkasını attır 50 km hızda el freni olmadan attırayım :):)

Valla ne virajlara girdim 3 ayda banamısın demedı allaha sukur :) ben yasadıgımı bılırım , kımın ne yasadıgı umrumda degıl sahsen ;) sen bana BMW , Ferrari , RR de ben onlarada camur atarım sorun degil ;)
Sadece yasadıgımı bılırım kımın ne yasadıgı umrumda degıldır...
29 bucuk mılyara alınabılınecek en ıyı araba diyebilirim sadece o kadar ;) (celıık jant , park sensoru , kartel koruma , sedeflı renk)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimin ne yaşadığı umrundamı diye takan olmadı zaten ;) ama biri gelirde derseki corsa d karda ne yaptıysam savurmadı o zaman dur derler adama :) çünkü corsa kafadan kayan ve çok güzelde arkasını bırakan bir arabadır. profilimden açtığım konulardan corsayı görebilirsin. dayımın aracıdır denemediğim şey kalmadı artık nerde ne tepki verdiğini bildiğim bir arabadır.;)

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ben karalıyım aracımı satarsam corsa d ilk tercihim .....
ama astra f yi kullanıyım birkaç yıldaha ama kısmetse temmuz gibi opel bayilerini gezmeye başlarım güzel bi corsa d yi kim istemezki :good:

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Allah gönlünüzüe göre bir araç nasip etsin:)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa kafadan salar ama corsayı savurmaya cesaretim yetmedi..
4sene kullandık bir kere korkutmadı hatta 130-140 gibi bi hızla en sol şeritten emniyet şeridine tekrar ortaya ve emniyet şeridine geçtik( deneme amaçlı değil dallamanın biri aniden sol şeride atlayınca kaçmak için)

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şimdilik astra f den menunum:D istanbulda oturanlar bilir beylikdüzü tüyap ın orada virajlı bir yokuş vardır orada herkez firene basar ama biz genelde gaza basarak gideriz gram savrulmadan gider o yokuşlardan o yüzden astra f hem ağır hem savrulmaz o beni hiç deyilse 2 yıl daha idare eder ama astra f yi satmasam bile corsa d yi bu yaz alıcam kısmetse ben esas bu konuyu daha önce defalarca belirttiğim pas sorunu için açtım diyebilirim :D araç 2-3 yıl kadar yattı ve kar suyu rutubet derken arka cam köşesi ve tavanda iğne ucu kadar paslar oluştu boyatayımmı yoksa tavana kaplamamı yapsam ???

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ben karalıyım aracımı satarsam corsa d ilk tercihim .....
ama astra f yi kullanıyım birkaç yıldaha ama kısmetse temmuz gibi opel bayilerini gezmeye başlarım güzel bi corsa d yi kim istemezki :good:

Allah gonlunuze gore versin ;) opeli sorunsuz oldugu ıcın sectım zaten ailemin aracı olan Opel meriva 2003 yılından berı bızde ve sagolsun her turlu kahrımızı cektı hayla daha cekıyor , satmaya kıyamıyoruz cunku onu sattıgımızda yerıne sorunsuz alabılecegımız bır araba yok...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa kafadan salar ama corsayı savurmaya cesaretim yetmedi..
4sene kullandık bir kere korkutmadı hatta 130-140 gibi bi hızla en sol şeritten emniyet şeridine tekrar ortaya ve emniyet şeridine geçtik( deneme amaçlı değil dallamanın biri aniden sol şeride atlayınca kaçmak için)

Katılıyorum en ıyısı oldugunu soylemıyorum fakat her turlu anınızda sıze guven verebılen bır arac bence ;) daha hıc yolda uctugumu hıssetmedım...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şimdilik astra f den menunum:D istanbulda oturanlar bilir beylikdüzü tüyap ın orada virajlı bir yokuş vardır orada herkez firene basar ama biz genelde gaza basarak gideriz gram savrulmadan gider o yokuşlardan o yüzden astra f hem ağır hem savrulmaz o beni hiç deyilse 2 yıl daha idare eder ama astra f yi satmasam bile corsa d yi bu yaz alıcam kısmetse ben esas bu konuyu daha önce defalarca belirttiğim pas sorunu için açtım diyebilirim :D araç 2-3 yıl kadar yattı ve kar suyu rutubet derken arka cam köşesi ve tavanda iğne ucu kadar paslar oluştu boyatayımmı yoksa tavana kaplamamı yapsam ???

Valla o bolgenın resmını cekerek kaplama yapın ve satarken hem sız sorun yasamazsınız hemde alan ;) Tavanı boyalı bır arabayı sızde ıstemezsınız ;) ve tavanını eger boyarsanız aracınızın fıyatı oldukca duser... Bu yuzden ucuz bi kaplama daha mantıklı gıbı ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimin ne yaşadığı umrundamı diye takan olmadı zaten ;) ama biri gelirde derseki corsa d karda ne yaptıysam savurmadı o zaman dur derler adama :) çünkü corsa kafadan kayan ve çok güzelde arkasını bırakan bir arabadır. profilimden açtığım konulardan corsayı görebilirsin. dayımın aracıdır denemediğim şey kalmadı artık nerde ne tepki verdiğini bildiğim bir arabadır.;)

Kendınıze Corsa D aldıgınız zaman yorum yaparsanız ne yasadıgınızı daha net anlayabılırız ;) Sırf atraksiyon yapma amacıyla sinsice hayallerıne kurban ettıgın bi araba olmamalı ölçütün ;)
Ona bakarsan youtubede mılyardolarlık ozel yapım aracların bıle savurabıldıgını gorebılırsın ;) bu o kadarda zor birsey degıl onemlı olan zor anında senı koruyup ısteklerıne karsılık verıp vermedıgıdır , anlık zevklerıme kurban edeceksem bende biliyorum kuru asfaltta savurtturmasını , kırarım dıreksıyonu alırım on takımı elıme herkesın canına durduk yere kastedıp hem kendıme he baskasına zarar verırım ;) ama bızım bahsettıgımız sey o degıl...