2013 polo nasıl

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo GTI olanını öneririm...
1.4 TSI 180 bp muhteşem bir makine...
0-100 hızlanma 6,9 saniye...
son hız 229 km
şehir içi tüketimi 7,5 litre
şehir dışı tüketimi 5,9 litre

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam kararımı verdim astra ile yola devam benim arabnın tavnında sürkli yatmaktan dolayı paslanma var iğne ucukadar bunlar geçermi hem biraz astarda çıktı komple boyatsammı ??

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 1.2 polo alacagıma 1.2 corsa aldım ;) opel kalıtesı tartısılmaz , B segmentınde o wolksvagen kalıtesını bekleme bunu sana soyleyen tek kısı olmayacagım , araba alırken B segmentlerı arasında cok arastırma yaptım ve sonuc olarak Corsa da karar kıldım ;) alalı 3 ay oldu aracımdan memnunum :) dun ıspartaya kar yagdı Atm de işim vardı arabayla gittim ve ne yaptımsa arabanın arkasını savuramadım yerler bıldıgın kardı ön lastıkler sarsada arkası cok saglam oturuyordu ben arabamdan boyle bır performans asla beklemıyordum ama boyle olması cok hosuma gitti :) Bence wolksvagen dıye hemen atlamayın şahsen wolkswagen alacagınıza skoda fabia nın orta ozellıklı modelını alabılırsınız ;) Ama ıllada bos olsun ınemlı degıl ılerde ıstedıgımı eklerım dıyorsanız Opel Corsayı şiddetle tavsıye ederım :)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dairede odamdaki bayan arkadaşta 2012 otomatik dizel full beyaz renk olanı var ve 1 defa yolculuk etme şansı buldum. Öncelikle araç çok sağlam ve taş gibi. Kalkışları, performansı gayet güzel hatta 2011 1.6 otomatik civic ile ilk kalkışta nal toplattık :) . Herşey güzelde olumsuz şey yok mu tabiki var.

1) bu sınıf küçük aracın fiyatı 45.000 TL.
2) jantlar kapak
3) ön sis farı dahi yok
4) ön cam dar tutulduğu için içi basık ve yol görüşü dar
5) içi corsaya göre dar, fiesta ile neredeyse aynı

Benden bu kadar :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo GTI olanını öneririm...
1.4 TSI 180 bp muhteşem bir makine...
0-100 hızlanma 6,9 saniye...
son hız 229 km
şehir içi tüketimi 7,5 litre
şehir dışı tüketimi 5,9 litre

evet güzel kaçıyor allah için ama 9,5 litre en düşük yakıtı..
2 gaz çekeyim dedimi iyice koparıyor..

accayip yağ eksiltme problemi var..garanti dalgasına uğraşılıp duruyor...
ve en son olarakta bizim dayı canını ciğerini söker gibi gazladığı için sekman kırmışlığımız var :)

ama binilecek araba..

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet güzel kaçıyor allah için ama 9,5 litre en düşük yakıtı..
2 gaz çekeyim dedimi iyice koparıyor..

accayip yağ eksiltme problemi var..garanti dalgasına uğraşılıp duruyor...
ve en son olarakta bizim dayı canını ciğerini söker gibi gazladığı için sekman kırmışlığımız var :)

ama binilecek araba..

Binilecek araba? Bayagı övmüşsünüz alasım geldi :p

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içi corsaya göre dar değil. corsanın enterasan konsolu ön tarafı daha ferah göstersede polo ile corsanın içi aynı hemen hemen...bluemotion mu ne donanımı var fena sayılmazdı aslında ama parası çok abi o paralara b segmenti araba almam ben.opsiyonel olarak çelik jant sis farı dedik 36dan 40'a çıktılar.Ben o ara 41 e astra h dizel alabilirdim ;)
ayrıca corsayı karda nasıl savuramadınız ya :D ben kuru asfaltta arabayı top gibi sağa sola attırıyordum :D bence siz arabanıza kıyamadınız yada palet taktınız başka alternatifi yok ;)araçlarımızı sevelim ama abartmaya gerek yok. :) ben arkasını zorlayınca bırakmayan corsa görmedim. bence corsanın en iyi yol tutuşunun olduğu serisi c serisidir. o bile zorlamaya gelmiyordu ;) hele karda uğraşıpta arkasını atmayacak s corsa yoktur sanırım...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla herkes burada opeli övüyor ama 180 hp lik astra ile arasında kaç kg var ??
kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor...delik deşik etmek az kalır adama arabasını yaktırır :)

kronik !?! kısmen sadece biraz daha hassas kullanmak lazım ısınmasına yağlamaya özen göstermek gerekir...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içi corsaya göre dar değil. corsanın enterasan konsolu ön tarafı daha ferah göstersede polo ile corsanın içi aynı hemen hemen...bluemotion mu ne donanımı var fena sayılmazdı aslında ama parası çok abi o paralara b segmenti araba almam ben.opsiyonel olarak çelik jant sis farı dedik 36dan 40'a çıktılar.Ben o ara 41 e astra h dizel alabilirdim ;)
ayrıca corsayı karda nasıl savuramadınız ya :D ben kuru asfaltta arabayı top gibi sağa sola attırıyordum :D bence siz arabanıza kıyamadınız yada palet taktınız başka alternatifi yok ;)araçlarımızı sevelim ama abartmaya gerek yok. :) ben arkasını zorlayınca bırakmayan corsa görmedim. bence corsanın en iyi yol tutuşunun olduğu serisi c serisidir. o bile zorlamaya gelmiyordu ;) hele karda uğraşıpta arkasını atmayacak s corsa yoktur sanırım...

abartmıyorum 2 yıl boyunca hobi aracı olarak şahın kullandım bu yuzden kıc atma konusunda bayagı deneyımlıyım aracımı her turlu halden toplayabilirim sorun yasamam bu konuda kendıme cok fazla guvenıyorum karda da aracımı denemek ve hangı durumda ne yapabılecegımı gormek ıcın bayagı bır denedım savurması ıcın fakat bır turlu beceremedım , sadece savurma olayını bos bır yerde (ıyas otoparkında) el frenı cekerek deneyebıldım , onun dısında aracım asla savurmadı KARDA , hatta sunu soylıyeyım hızlı bır sekılde otoparkta dönerken önlerim kaydı fakat arkası banamısın demedı :) Ben en ıyısı aracım oldugunu savunmuyorum B segmentınden bahsedıyorum , aracım en ıyısı degıl bunun farkındayım , Fakat şuda var bana göre ben daha iyisini alana kadar en iyisi bu(ama ben daha ıyısını alana kadar ve BANA GORE... Ego meselesi yapacak birsey yok) ;)
Not=Şahinim varkende en iyi araba şahin gozuyle bakıyordum arıza cıkarmamasının hatta el ıle bıcok arızasını kendım yapabıldıgım artılarını goz onune alarak...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel kardeş zaten düşük hızda dönerken kafadan salar araba...
ama dersenki arabanın arkasını attır 50 km hızda el freni olmadan attırayım :):)