2013 polo nasıl

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
19 yaşına girdim ehliyetimde var arabam astra f 1.4 8v classic olan model bu arabada küçüklüğüm geçti hatıralarım var ama artık yaşlandı sanki astra yı satıp polo almak istiyorum nasıldır 2013 polo ????

emreatilgan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 tdı manuel güzel bende temmuz ayında almayı düsünüyorum alırsan beyaz renk al kardeş

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba güzelde en önemli soru burda bu fiyat o arabaya verilirmi ?
adamlar bomboş 1.2 tdi zamanında 36 bin fiyat çekmişlerdi. broşürde çelik jant yazıyordu bende birşey sandım bildiğin teneke jant sis farı yok bomboş arabaya hemde...
34.500 corsa aldım enjoy bir tek eksikliği arka camlar manuel geri kalan herşeyde corsayı seçtik...

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en boş olan 1.2 benzinli istiyorum ama astra f yi nasıl bırkıcamki çok alıştım :confused:

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astra f yi seviyorum acaba komple boyatıp 4 lastikle nasıl olur :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni yenidir. astra g kullandım 4.5 sene vectra c aldık yeninin yeri ayrı oluyor. ama 0 araba alırkende fiyat performans oranına iyi bakın. bence poloda bu olay yok. araba fiyat yüksek verdikleri düşük. gerçi vw bütün araçları bu şekildede...

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu astra f yi yaptırsam güzel olur birkaç yıl sonra astra j nin sedanları hoşuma gidiyor onlardan alabilirim

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı boyatmak istiyorum sebebi araba 3 yıl yattı ve karlar yıkanmadığı için ve araba nın olduğu yerde rutubet olduğu için arka camın dibinde ve tavanda iğne ucu kadar paslarvar ama dibine girince belli oluyo bunları nasıl giderebilirim

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Opelin 1989 modeli senatöründe bile abs yol bilgisayarı falan var adamlar öyle bir satış stratejisi icat etmişlerki full boş poloya bile uzay mekiği muamelesi yapıyorlar.bedava verseler wv kesinlikle almam.poloya vereceğiniz para ambleme vereceğiniz paradır.