2012 MTV

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2012 MTV

Bende bugün garantiden ödeyeceğim, Sonax'ın boya koruma uygulamasınıda yaptırırım herhalde. :)

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bişe soracam 0 araçlarda bayi mtv yi ödüyor, faturaları fln kontrol ettiğimde mtv ile ilgili bişey bulamadım.  https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp?page=IVD_MTV_SORGU
bu adresten bilgileri girip sorguladığım zaman " girdiğiniz bilgilere sahip araç bulunamadı" uyarısı geliyor. Bunun sebebi nedir bilen var mı? Yeni araç alan arkadaşlardan biri sorgulayabilir mi kendini.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ErnesTo link' Alıntı:
Arkadaşlar bişe soracam 0 araçlarda bayi mtv yi ödüyor, faturaları fln kontrol ettiğimde mtv ile ilgili bişey bulamadım.  https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp?page=IVD_MTV_SORGU
bu adresten bilgileri girip sorguladığım zaman " girdiğiniz bilgilere sahip araç bulunamadı" uyarısı geliyor. Bunun sebebi nedir bilen var mı? Yeni araç alan arkadaşlardan biri sorgulayabilir mi kendini.
tescil tarihini yanlış giriyor olabilirsiniz.

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ruhsata bakarak tescil tarihinide doğru giriyorum ama çıkmıyor Hakan Bey. Bayiler biriktirip birara toplu yaptırıyomuş bunları dedi arkadaşım belki öyle bişey vardır ozamanda aklıma şu takıldı polis çevirip mtv ödenmişmi diye sorduğunda ne diyecem ben  023hm Forumda bu ay içinde araç alan arkadaşlar var onlardan kontrol eden olursa ve sorun yoksa  p.tesi bayiye uğrayıp sorayım. Aynı durumdalarsa boşa bayiye gitmiyim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ErnesTo link' Alıntı:
Ruhsata bakarak tescil tarihinide doğru giriyorum ama çıkmıyor Hakan Bey. Bayiler biriktirip birara toplu yaptırıyomuş bunları dedi arkadaşım belki öyle bişey vardır ozamanda aklıma şu takıldı polis çevirip mtv ödenmişmi diye sorduğunda ne diyecem ben   023hm Forumda bu ay içinde araç alan arkadaşlar var onlardan kontrol eden olursa ve sorun yoksa  p.tesi bayiye uğrayıp sorayım. Aynı durumdalarsa boşa bayiye gitmiyim.
Polis cevirip MTV versini soramazki

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Polis cevirip MTV versini soramazki
bence de sormaz şu ana kadar hiç sormadı çevirmede polis
trafik sigortası, araç muayenesi en çok bunlara dikkat eder

sn.ErnesTo siz aracı yeni aldığınız için sisteme işlenmedi sanırım
ama en garanti yöntem sizinle aynı aralıkta araç alan arkadaşlar ile karşılaştırma yapmak

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent abi ilk defa araba kullanıyorum ve ilk aracım, tüm konularda çok bilgisizim o yüzden sorularım biraz absürt olabililiyor  :)