2012 astra j 1.4 t kontak açınca gelen ses

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Ustaniz dogru yorum yapmis aslinda

orlfrkn

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Yani usta ısrarla değiştirme o kadar para verme boş yere dedi ama obd cihazindan silindiğini bilsem öyle yaptırırdım. Sağlık olsun... Teşekkürler.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Aracinizda arac gitmeyecek kadar buyuk problem yapacak sorunlar haric kafaniza takilan seylerde actiginiz konular ile ilgili tam olarak tatmin olacaginiz cevaplar almadan, veya ayni sorunu daha onceden yasayan ve soruna vakif olan kisilerden cevap almadan islem yaptirmaz iseniz daha saglikli sonuc alacaksinizdir. Bunu size ozel demiyorum sadece genel olarak tum kullanicilarimiza diyorum bilginize.sizinki ufak miktarda bir sorunmus fakat daha kulfetli heleki su donemde hersey pahali, sorunlar var ve bostan yere yapilan islemler var.

orlfrkn

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aracinizda arac gitmeyecek kadar buyuk problem yapacak sorunlar haric kafaniza takilan seylerde actiginiz konular ile ilgili tam olarak tatmin olacaginiz cevaplar almadan, veya ayni sorunu daha onceden yasayan ve soruna vakif olan kisilerden cevap almadan islem yaptirmaz iseniz daha saglikli sonuc alacaksinizdir. Bunu size ozel demiyorum sadece genel olarak tum kullanicilarimiza diyorum bilginize.sizinki ufak miktarda bir sorunmus fakat daha kulfetli heleki su donemde hersey pahali, sorunlar var ve bostan yere yapilan islemler var.
Doğru diyosunuz. Ben biraz sabırsızım kafama koyunca hemen hallolsun istiyorum o yüzden...

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: orlfrkn