2011 Opel Corsa D 1.4 yağ değişimi (öneri istiyorum)

uykucu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
140 tl diye hatirliyorum. Hepsiburadakiler farklý versiyon olabilir ben n11 den bulmustum Opele uygun olani Birde orda satilanlar 5 lt ben 4 lt aldim ondan uygundu fiyati

Sahibinden de 4L'nin 90TL gibi fiyatlara satılanları var, acaba piyasada sahte ürünler mi satışta diye kafama takıldı. Kendi sitesindeki satış fiyatı zaten 60 dolar. Almayı düşünüyorum fakat güvenemedim açıkcası.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

uykucu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsen sahibinden sitesinden almam ben. Gram güvenmiyorum çünkü.

Ben de aynı düşüncedeyim Kadir abi, güvenmesi çok zor. N11'in de çok bir farkı yok açıkcası. Hepsiburada aralarında en güvenilir onunda fiyatı 240tl ne yapsam karar veremedim.

Bu arada dün yaptığım kontrole göre araba mobil 0-40 da yarıya yakın eksiltme yapmış 12.000km de, aracı sürekli üst devirlerde kullanmamdan kaynaklanıyor olabilir mi yoksa başka bi nedeni var mıdır ? Egzozda duman vs atma yok.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben de aynı düşüncedeyim Kadir abi, güvenmesi çok zor. N11'in de çok bir farkı yok açıkcası. Hepsiburada aralarında en güvenilir onunda fiyatı 240tl ne yapsam karar veremedim.

Bu arada dün yaptığım kontrole göre araba mobil 0-40 da yarıya yakın eksiltme yapmış 12.000km de, aracı sürekli üst devirlerde kullanmamdan kaynaklanıyor olabilir mi yoksa başka bi nedeni var mıdır ? Egzozda duman vs atma yok.
Seri kullanım da yağ eksiliyor benim aracın motorun motor komple yapıldı ama devirli kullanım sonrasında yağ eksiliyor . Ben genelde yağı hb den alıyorum indirim kampanya filan olduğunda yedek alıp koyuyorum kenara neticede her zaman lazım olan bir ürün.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Google yagcarsisi yazin o siteden alabilirsiniz ben ordan siparis etmiştim faturali orjinal Ürün geldi hatta motorsiklet club ndn arkaslarda ürünü teyit etti bilirsiniz i Motul yaris motorsikletleri için yağ ureten bi firmadır ayrıca kendilerinin n11 de üyeliği de var büyük tedarikcilerden biri ;) Sahibinden com da ben de satiyorum yalniz 1 lt benim sattığım o yüzden siz bu siteye bi bakın

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi baktım 93 tl satiliyor Mobil 1 vs de 90 tl civarlarinda petrolün Dünya çapında düşüsu yağ üretimindeki Fiyatları sanırım epey Aşşağıya çekmiş sasirdim doğrusu..
Sahte vs diyoruzda bahuse koctas gibi yerlerde Mobil 1 135 tl iken sanayide birçok yagcida hatta euromaster (mobil 1 kendi yetkili dagitim firmasinda ) 90 tl . Tedarik ve talep doğrultusunda fiyatlar oynuyor ;)

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakaryada bi firma Motul bayiligini almis, filtreler dahil 170 liraya motul 5-30 yag ile 30.000 bakimini yaptiriyorum kismetse haftaya.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sakaryada bi firma Motul bayiligini almis, filtreler dahil 170 liraya motul 5-30 yag ile 30.000 bakimini yaptiriyorum kismetse haftaya.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakarya esnafının durumu içler acısı yeminle umarım kısa zaman içinde bozmazlar kendilerini...