2011 model astra classic cdti

burak00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba ;

öncelikle forma yeni üye olduğumu belirtmek isterim. yaklaşık 15 gün önce bende astra sahibi oldum classic 1,3 cdti aldım uzun süre araştırdım siteye belki üye olmadı ama almaya karar verene kadar baya aranızda dolaştım ve opelim net ve sizlerin yorumları benim karar vermemi hızlandırdı.En kısa sürede aldığım aracın fotoğraflarını sizlerle paylaşacam.lafı baya uzattım:D
sizlere sormak istediğim bir soru aracıml şuan 750 km civarında gittim (tamamen şehir içinde) ve benzin ışığı yanmak üzere sizce bu rakam nasıl ve şimdilik son sorum benzin ışığı yanınca yaklaşık kaç km yol yapabiliyoruz.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

bitefo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız hayırlı olsun, yol bilgisayarında aracınızla kaç kilometre daha gidebileceğiniz yazıyor fakat siz okadar beklemeyin. mümkünse ışığın yanmasına fırsat vermeden depoyu doldurun. en güzeli ise depoyu genelde yarım ve üstü dolu vaziyette tutmaktır. şehir içi 750-800 km gayet iyi bir rakam, sanırım fazla yoğun bir trafik değil. ortalama hızınızı belirtirseniz yapılan km. nin durumu hakkında daha doğru bilgiler verilebilir. çünkü şehir içi yoğunluğu ve ortalama hız yakıt tüketimini çok etkiler.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Bende arabayı almadan önce forumun çok yararını gördüm. Hala da görüyorum. İlk zamanlar motorun oturması "ona bir süre diyorlardı" vs derken 10000'e kadar yakıt düşmüyor diyorlar. Gerçektende öyle. Bende ağustosta aldım. Yaklaşık 14000'de. Yakıt düştü. Devirli 4.2 ortalama ile 1100 km gidilebilir diye düşünüyorum. Çünkü doldurunca 1100 km yazıyor. Diğer yandan ışık yanınca 30 km daha gittiğimi biliyorum. Ama alışınca ne kadar gideceğini kestirebiliyorsunuz. Şu an itibari ile genel şehir içi 200 kuruştan biraz fazla yakıyor. Tekrar hayırlı olsun.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
750 km biraz az ş.içi ama araba yeni olduğu için normal

Bendeki 1depo 52 litre ile ş.içi 850 km civarı gidiyor ortalama hız 30 kmh