2011 Corsa D LPG

mem01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar 1.4 twinport enjoy tam otomatik. Hangi marka en iyidir, ne kadar tasarruf sağlarım ve bi sıkıntı yaratır mı bana çünkü geçenlerde okuduğum bi haber kafamı karıştırıyo.
Haber; http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25057835.asp

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı aracın manuel olanı var bende lpg olayı cok mesakatli bi durum forumdan takıp ettıgım kadarı ıle forum arkadaslarımızın bı kısmı lpg ye karsı. bır kısmıda düzgün bı usta ile düzgün montaj oldugu taktirde hiç sıkıntı yasamadan kullanıla bılecegı taraftarı. ama senın bahsettıgın olay gercek olursa cok sıkıntılı bı durum olusuyo. ancak benım dusundugum sey gercek olursa turkıyede agır kusurlu arac sayısı alıp basını gıder.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg kiti düzgün montaj ile gayet sağlıklıdır.Fakat lpg montajında azami ağırlık mevzusu çok saçma,zaten proje çizdirip oradan oraya gönderiyorlar.100kg la azami ağırlık nasıl geçiliyor aklım almadı.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simit tanktan sorun çıkmaz kolay kolay...

mmr40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d 1,2 enjoy a 1 ay önce lpg taktırdım. 24,04,2014 de muayene yaptırdım sorunsuz geçtim. bi sıkıntı yok yani boşa kafanıza takmayın lpg de de hiç sorun yok şimdlik. tek güzel yanı benzine alışınca gaz bitmiyo :)

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1,5 senedir sorunsuz kullanıyorum işçiliği düzgün olursa sıkıntı yaşamazsınız.

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen hafta tüp baglantıktan sonra gırdım vızeye sıkıntı yok beyler yola devam.