2009 astralarin serisibozuk kimse almasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

balerefone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz öyle sanın. bu honda civiclerin kronik sorunlarını netten araştırıp bir okusanız , opele bindiğinize yatıp kalkıp dua edersiniz.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin kötülüğünü neye dayanarak bunları söylüyorsunuz anlamıyorum.Delil,kanıt vs vs gibi şeyler mevcut mu ? Mevcut ise belirtin ki bizde bilelim sorunlarını.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Focus diyen arkadaşlar galiba focusa binmemişler. Veya AStra'ya binmemişler. Astra focusa göre sanat eseri. Focus dışı kaba içi kaba. Çok özensiz yapılmış dışındaki özensizlik içine yansımış bir araba. ama 1.6 dizel triptronik seçeneğiyle piyasayı götürüyor. Opel bu olaya nedense hiç girmiyor. 1.6 Dizel otomatik veya triptronik astra olsa sabahleyin arabamı satar onu alırım. Ama Focus çok zor.

ersincura

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu acan ben oldum kapayanda ben olayım
Kimse opele bişey demesin
ben basta yazdıklarım tamamen arabanın karakterini tanımamamdan kaynakladır
yeni opel alan arkadaslar arabalarını severek kullansınlar nedeni ise baska arabaları kullanınca ortaya cıkıyor ben astramı kullanırken artık performans icin degil konforu hissetmek icin kullanıyorum ve inanılmaz keyif alıyorum.
Sıfır focusa bindim yalıtım tek kelimeyle sıfır canım astramm fark koyuyo !!!
focusta işcilik berbat canım astrram fark koyuyo
gittim 2007 honda kullanıdm
aynı sekilde yalıtım yol tutusu ve iç malzemede inanılmaz fark var astram fark koyuyo!!
yukarda arkadas golf jetta demiş git 33 bin tl ye ne alıyosun (baz 38 bin tl) araba hic bişey yok motor eski inanılmaz yakıyo
audi mercedes bmw denmis bunları ciddiyte almıyorum
bence opelden uzak durmayın konfor ve yoltutusu ve işcilik olarak dusundugunuzde kalite fiyat performansında suan piyasada en iyi opeldir kimse laf soylemesin

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu acan ben oldum kapayanda ben olayım
Kimse opele bişey demesin
ben basta yazdıklarım tamamen arabanın karakterini tanımamamdan kaynakladır
yeni opel alan arkadaslar arabalarını severek kullansınlar nedeni ise baska arabaları kullanınca ortaya cıkıyor ben astramı kullanırken artık performans icin degil konforu hissetmek icin kullanıyorum ve inanılmaz keyif alıyorum.
Sıfır focusa bindim yalıtım tek kelimeyle sıfır canım astramm fark koyuyo !!!
focusta işcilik berbat canım astrram fark koyuyo
gittim 2007 honda kullanıdm
aynı sekilde yalıtım yol tutusu ve iç malzemede inanılmaz fark var astram fark koyuyo!!
yukarda arkadas golf jetta demiş git 33 bin tl ye ne alıyosun (baz 38 bin tl) araba hic bişey yok motor eski inanılmaz yakıyo
audi mercedes bmw denmis bunları ciddiyte almıyorum
bence opelden uzak durmayın konfor ve yoltutusu ve işcilik olarak dusundugunuzde kalite fiyat performansında suan piyasada en iyi opeldir kimse laf soylemesin
sonuna kadar katılıyorum. yorum süper ne eksik ne fazla tam anlamıyla bu işte... + 1 :)

Reha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focus diyen arkadaşlar galiba focusa binmemişler. Veya AStra'ya binmemişler. Astra focusa göre sanat eseri. Focus dışı kaba içi kaba. Çok özensiz yapılmış dışındaki özensizlik içine yansımış bir araba. ama 1.6 dizel triptronik seçeneğiyle piyasayı götürüyor. Opel bu olaya nedense hiç girmiyor. 1.6 Dizel otomatik veya triptronik astra olsa sabahleyin arabamı satar onu alırım. Ama Focus çok zor.

1.6 dizel triptronik vites kalkalı çok oldu, Ford Focuslarda.

Muazzam şikayet sonrası, Ford triptronic vites dizel yok.

astra h hb elegance 09 16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus
jetta
passat
golf
bmw
honda
audi
mercedes:D
ne yokki
bak arkadasım senin o beğenmediğin astra avrupada golf satışlarda rezil etmiştir artı arabaların fiyatı ne kadar iyi bir jetta,golf alabilmek için neredeyse insignia parası gözde çıkarmak gerekir;););)honda ya ise bişey demiyorum ama astra daki yoltutuş ve kalite hissi yok

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak arkadasım senin o beğenmediğin astra avrupada golf satışlarda rezil etmiştir artı arabaların fiyatı ne kadar iyi bir jetta,golf alabilmek için neredeyse insignia parası gözde çıkarmak gerekir;););)honda ya ise bişey demiyorum ama astra daki yoltutuş ve kalite hissi yok
doğru opel her zaman ucuz o konuda haklısın zaten bu kadar çok satılmasının tek sebebide ucuz olması
ama çevremde ve kendim aldığım sıfır astra sorunlu ve hala sorunlarım devam ediyor tek ben olsam tamam diyecem .
ama opel eski imajını kaybetti bunun tek sebebide artık sorunlu araçlar üretmesidir eskiden olsa (2000 ve 2001 modeller)sonuna kadar katılırdım sana ama maalesef gerçek bu ve insanlar yavaş yavaş uyanıyor .
ben ucuz alıp sıkıntı çekeceğime pahalısını alırım kafam rahat olur.bilmem anlatabildimmi.
internette opelin şikayetlerine ve birde v.w in şikayetlerine bakarsanız anlarsınız .
bana göre artık opelin sadece bir ismi var başka hiçbir espirisi kalmadı zaten insanlar soğudu opelden son bir kaç senede müşterisi %70 düştü bayilerin söylediği bu .

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan önce 5 yıl focusa bindim. Benzinli Ghia 100bg. Çok memnun olmama rağmen model yenilemek ve değişik bir arabaya binmek için Astraya geçtim. 4 yıldır da kullanıyorum. Hiçbir zaman Astram bana Focusu aratmadı. Süspansiyonların biraz sert olması dışında. :) Problem yaşamadım. En önemlisi bana neredeyse BMW seviyesinde kalite hissi verdi. İç mekan tasarımı ve malzemesi ile, bir çok elektronik detay ile. Kalkışta biraz isteksiz olduğu doğrudur. Ama zaten biraz kullanınca kavramasına da alışıyorsunuz. Biraz gazlı kalkmakta fayda var. Ondan sonrası zaten araç hangi hızda olursa olsun yolda güven veriyor. Ailemi endişe duymadan taşıyabiliyorum. Önemli olan da o. Fanatikliği bir yana koyarsak Focus, Megane da kötü arabalar değildir. Hepsi belli bir standardı yakalamış arabalardır. Ama her arabanın eksiği vardır. Her kriteri %100 sağlayamaz. Önemli olan sizin beklentilerinizi, sizin açınızdan en önde gelen kriterleri hangisinin en çok karşıladığıdır.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus
jetta
passat
golf
bmw
honda
audi
mercedes:D
ne yokki

Pekii buraya otomarkalarini dizdinde,fiyat farkini da yazsan..!!
vw ye gelelim en az 12 bin fark var ,passat ?
hele bmw ya mercedes... makül düsünelim,opeli bunlarla kiyaslanamaz...
vw problemsiz rac listesine koyarsaniz gülerim,ford mu alana sormadan veya kullanana sormadan bu karari vermeyin,bmw onun ne kadar hassa oldugunu ben bilirim...eeee opele haksizlik etmeyin beyler.. Araclar elktroniklestikce arizalar artti bunu kabul edin ve teknik eleman problemleri cogaldi arac hassaslasti...bu sirf opele mahsus bir sey degil gidin bir vw forumuna görün sikayetleri,veya digerlerine,yalniz suna dikkat edin sikayetleri satilan arac sayisina göre degerlendirin.bakin su türkiyede kactane vw var ve ne kadar opel var? sokaga baksaniz opel dolu..arac sayisina göre ariza ve sikayetleri degerlendirin...farkedeceksiniz su forumda neden cok opelci oldugunu :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...