2009 astralarin serisibozuk kimse almasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım Vw haklı olarak galip çıktıı
s15.gif
bende Vw u tek geçerim opelin fazla satılmasının tek nedeni fiyatlarının uygun olmasıdır yoksa FUll astrayla FUll Golf u Veya full Vectrayla BOş passat tı Yanyana bile düşünümiorum ezici bi kalite farkı var aralarında gidin bi golf ün kaportasına tıklatın bide astra nın sesi dinleyin(KArpuz seçmeye benzedi
s17.gif
amaa) Cidden bariz fark var yani AYrıca Vw un motor sesine ve yol tutuşuna hastaymm
s8.gif

ALINTIDIR...
BAKINIZ KARŞILAŞTIRMAYA!!!

Doğuş otomotiv e de bi zahmet söyleyin de fiyatları da doğru düzgün belirlesin. ;)

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALINTIDIR...
ben opelciyim ama tercihim VW olurdu çünkü çok konforlu ve şık otomobiller yapıyolar hemde kaliteli malzemeler kullanılıyor.. opelde nerdeyse aynı klasmanda bi marka ama yaptığı araçları fazla önemsemiyolar...rastgele tak gitsin hesabı ama VW de öle deil herşey özenle yapılıyo..ve daha kaliteli malzemeler kullanıyo..bana sorarsan asıl tercihim
DOĞAN SLX 1,6 İ.E 2002 MODEL
cool.gif

ALINTIDIR.....

VW'i öne çıkartmak için filan söylemiyorum (kendisi zaten önde
s4.gif
) Opel bana hep yapmacık geliyor. Nedendir bilmiyorum. Tamam sağlam, kaliteli, güvenli arabaları var. Ama Opel'ler hep elektronik sistemleri çabuk çöken, servsileri problemli araçlar olarak bilinir. Mesela Astra çok konforlu, çok sessiz ve kaliteli bir araç. Ama adilfrom'un dediği gibi belli bir süre bıktırıyor.
BUnları yazanlar bu formdaki arkadaşlardan daha tecrübesiz galiba:D

Son düzenleme:

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALINTIDIR...
ben opelciyim ama tercihim VW olurdu çünkü çok konforlu ve şık otomobiller yapıyolar hemde kaliteli malzemeler kullanılıyor.. opelde nerdeyse aynı klasmanda bi marka ama yaptığı araçları fazla önemsemiyolar...rastgele tak gitsin hesabı ama VW de öle deil herşey özenle yapılıyo..ve daha kaliteli malzemeler kullanıyo..bana sorarsan asıl tercihim
cool.gif

ALINTIDIR.....

s4.gif
) Opel bana hep yapmacık geliyor. Nedendir bilmiyorum. Tamam sağlam, kaliteli, güvenli arabaları var. Ama Opel'ler hep elektronik sistemleri çabuk çöken, servsileri problemli araçlar olarak bilinir. Mesela Astra çok konforlu, çok sessiz ve kaliteli bir araç. Ama adilfrom'un dediği gibi belli bir süre bıktırıyor.

VW fanatikliği yapıcaksanız sizi VolksWagen in forumlarına gitmenizi öneriyorum.Fanatiklik yapınca Doğuş Otomotiv ya da VW size para mı ödüyor ?

Ek olarak:

Madem ki bu kadar VW i övüyonuz.Neden VW nin kolayına geldiğinden iç ve dış yapısı aynı ?

Son düzenleme:

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALINTIDIR.....
öncelikle selamlar ..yaşım 35 öncelikle onusöyleyeyim ..90 yılında ilk arabamı aldım liseyi bitirince biriktirdiğim burs paraları iile 1959 model VOSVOS 1200 cc ..dikkatinizi çekiyorum 1959 model vosvos 135 bin lira ..filmi sarıyoruz ..2006 da opel vectra aldım 31 milyara 14 ooo km ..babamın opel olympiası vardı ..1964 model bu arada ben kısa pantolonla gezerdim biz o arabaya pasta cila çekerdik abimle .. bunları neden yazdım firmaların misyonu ve geçmişi için..nede olsa bu firmalar bizimkiler gibi 5 yıllık 10 yıllık firmalar değil bir sürecin firmaları ..mesela renault nasıl araba üretir misyonu nedir ...renaultun şahsın kendisi firmayı ilk kurduğunda söylediği şey şu ...bizim ürettiğimiz arabalar kısa mesafede ani hızlanmalar yapan arabalar olacaktır ..tüm renaultlar böyledir ..2006 sıfır megane aldım 1600 dinamik araba ile otobanda 240 yaptım mersin adana arasında ama kaç dakika yaptım 5 dk ..arabanın misyonu bu çünkü ..kısa mesafede ani hızlanma misyonu renaulta ait ..şimdi dönelim vw - opel karşılaştırmasına ..vw parolası nedir kale gibi sağlam deniz gibi engin köpek gibi sadık araba ..passatta bu misyona ve firmanın genel davranışına uygun üretilmiş bir araba ..arabayı alıp şayet uzun süre sadık bir hizmetçi gibi kullanacaksann passat ve vw den iyisi yoktur ..1959 model vosvos halen yollarda ..2007 model passatı 10 yıl 15 yıl çok rahat binersin araba satış sayfalarında aratın halen vardır 10 -15 yaşında passat ve fiyatıda ilk sahibini üzmez..çünkü volkswagenin misyonu bu ..fiyatı düşmeyecek sağlam olacak ve uzun yıllar binilecek araba ...eğerki arabadan beklentiniz uzun süre binmek ve zırt pırt değişen teknolojiden banane demekse passat olmalı .. gelelim vectraya ... vectra hangi firmanın arabası general motors ..çıkış tarihi arabanın 2002- 2003 ..general motorsun binlerce işçi çıkarttıg borsada hisselerinin dip yaptığı dünyada batmaya en yakın olduğu zamanlarda çıkardı ..ve buda ister istemez araba kalitesini bozdu ..35 yaşındayım ve aaygım pedallere ulaştığından beri araba kullanırım ..hayatımda ilk kez vectrada gördüm ben böyle birşeyi .arabayı 2. vitese taktım yol karlı 2 de kalkmak daha kolay diye araba geri vitese girdi ..böyle birşey olabilirmi ..general motors maliyeti düşürerek böyle fason arabaları piyasaya sürdü maalesef şişirme ve vasıfsız ..sadece göze hitap iç konsolki onuda yapmasaydı bu araba asla ve asla satmazdı ki ön konsoldan gelen iğrenç bir tıkırtı sesi var ..general motor ayrıca müşteri portfoyünüde genişletmek için manda kasa arabalara minicik güçsüz motorlar koydu çok sık arıza veren ışıklarda kalkışlarda her daim mahcup eden motorlar ..eğerki passat ile opel vectra karşılaştırılacaksa vectranın optimum motor seçeneği passatın karşısına konmalıdır buda 2.2 motor o zamanda doğla olarak fiyat farkı ortaya çıkıyor ..passat ın en baz modalinin karşısında en aşağı vectra 2.2 konmalıki karşılaştırma mantıklı olsun ..ayrıca dizayn konusuna gelelim ..vectra oldukça hantal heran bir yeri düşecek gibi duran bir araba çevik bir görüntüsü zaten yok ..arabayı makyajladılar güya yine o o mahzun ben yolda kalırım edası gitmedi ..ama passat dik heran yol almaya hazır dinamik bir görüntü çiziyor ..sonuç olarak vectra out passat in ..ancak general motorun arabaları şirket düzeçıkınca belki iyi olur ..corsa vs de dahil

Son düzenleme:

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VW fanatikliği yapıcaksanız sizi VolksWagen in forumlarına gitmenizi öneriyorum.Fanatiklik yapınca Doğuş Otomotiv ya da VW size para mı ödüyor ?

Ek olarak:

Madem ki bu kadar VW i övüyonuz.Neden VW nin kolayına geldiğinden iç ve dış yapısı aynı ?
arkadaşım ben burda vw. nin opelden daha kaliteli olduğunu anlatmaya çalışıyorum zaten biliyorsunuzda işinize gelmiyor .
SONUÇTA BENİM ARABAMDA OPEL ASTRA ..
BENDE OPELCİYİM

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben burda vw. nin opelden daha kaliteli olduğunu anlatmaya çalışıyorum zaten biliyorsunuzda işinize gelmiyor .
SONUÇTA BENİM ARABAMDA OPEL ASTRA ..
BENDE OPELCİYİM

Neden VW ni yere göğe sığdıramıyonuz.Bizde biliyoruz VW nin ne kadar sağlam olduğunu ama TR şartlarında alınıcak bi araba değil.Bırakın kendi arabanızla ilgilenin.

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VW alana kadar gider AUDİ alırım. Övmeyin boş yere VW'i. Hele hele Opel'le hiç kıyaslamaya kalkmayın. TR'de VW o fiyatlarla anca Audi ile kıyaslanabilir ki Audi acımaz ısırır VW'i.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALINTIDIR...
cool.gif

ALINTIDIR.....

s4.gif

bu yukarıdaki arkadaş gitmiş vw fabrikasında arabanın montajına mı katılmış malzeme kalitesi çok iyi diyo acaba arabanın boyasından ön konsolundan döşemesinden örnekler alıp laboratuvaramı gönderdi vw le opelin birçok mekanik parçası bile birbirinin aynısı bu arada golf 4 kullandım golf 5 kulladım astra G yi senelerdir kullanıyorum astra H ta kullandım arabaların arasında hiçbir fark yok çıkıp nasıl vw daha kaliteli diyebiliyosunuz anlamış değilim 100.000 km deki golf 4 ün kapı kolları soyulmuş herbiyerinden ses geliyodu bumu kalite astranın en bazını 36 milyardan satmaya başlasınlar ben bu kitleyi görücem vw diyomu bi daha

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
arkadaş alıntı yapı yapıitırıyor foruma ama alıntılardaki bilgiler doğru değil ve tamamen laf salatası. Vectra 2002'de piyasaya çıkmış bir araba değildir. Ayrıca eleman passatın 10-15 yıl kullanılabildiğinden bahsediyor. Kadet 30 yıldan fazladır yollarda. asconalar hala sahibinden de tertemiz satılıyor. Hem de dizel araba. astra f vectra A kasalar hala yollarda en çok görülen arabalardan. Ayrıca Opel dünyanın en eski otomobil üreticilerinden ve almanyada otomobil fabrikası açan ilk marka. ordan burdan duyulmuş kişisel yorumlar tarihin ve gerçeklerin önüne geçemez. opel vwden üstündür aşağıdadır tartışılır bir konu karşılaştırmalara objektif olarak bakmak önemli. ben şahsen opelle mercedes arasında fark görüyorum ama opelle vw arasınada pek fark görmüyorum. vw kullananlar mercedesten bahsediyorlar.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu gereksiz yere fazla uzamış...Opel'i beğenmeyen gitsin istediği arabaya binsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...