2009 astralarin serisibozuk kimse almasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slmlar..Öncelıkle o kadar para verıp neden performans alamadım dıye yanıyorsunuz anlayısla karsıladım saygı duyarım.Ancak Focus,Accent,Clio,Honda vs vs araçlardakı serılık sızı cezbetsede Bir OPEL'in ASTRA'sındaki güvenlik asla olamaz..Megane ı hıc saymıyorum bıle zaten guvenlıkte..Astra da sakin kalkışlar ıstıkrarlı bır vıtes degısımı ve bır yazıda arkdasın kullandıgı tabırle ''yolunu buldumu gıder '' disesyonu ıle kullanması gereken bır araç..Ve guvenlıgı ıle kendınden emın ama yavas adım atan bır araç..bence tadını sonradan cıkarcak ve vazgecılmez bır tutku olcak astra sızın ıcın bence sabır...Astra cı olmak astra almak degıldır...saygılarımla

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben yazımı yazdıktan sonra bı sıkayetcı arkdsın en son yazısını gordum daha sımdı :) bıraz komık durum oldu ama kendımlede gurur duydum yaptgım acıklamaların aynısını sonradan yasamıs :D dogru tespıtlerde bulunmak benı mutlu ettı..Güle Güle kullan ASTRA cı arkdsım..ASTRA cı dıyorum cunku artık sen bu tutkuya kapılmıssın belli :) saygılarımla

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,
yukarıda bahsi geçen konuyu açan şahsımuhterem ben olduğuma göre banada bişeyler yazmak düşer herhalde :D Ben başta şikayetçiydim,evet.. Hala yokuşlarda,ilk kalkış anlarında ve ani hızlanma isteyen sollamalarda arzuladığım seviyede atik değil ama kesinlikle konuyu açtığım andaki km.deki (950 km.) gibide ASLA DEĞİL !!! Artık aracımın her kilometre yapışında daha güçlendiğini çok çok çok rahat hissediyorum,düşük viteslerde geç devir alışına ise tamamen alıştım ve bu şekilde bana göre Opel Astra diğer araçlardan farklı ve kendine has bir sürüş stili yaratmaya çalışmış gibi bir hava uyandırmaya başladıki bu çok çok hoşuma gidiyor :D Zaten en başta bana nazaran daha atik davranan sadece motordan ibaret "kuştüyü" araçlar bana bir iki burun fark ederken,çok değil hemen 50 metre sonra el sallayarak ve rüzgarımdan uçurarak yanlarından geçiyorumki bundan daha karizma bir durum olamaz bence :) Yolunu buldumu az BMW,AUDI,MERCEDES sollamadı benim bebek :D Ben 2009 model Astramdan şuan çooooook memnunum,bidaha olsa bidaha da hiç düşünmem alırım.. Kalkışlarda yavaş davranıyor olması da bence trafik kazalarının en fazla olduğu yerler olan ışıklarda ve yokuşlarda daha emniyetli olduğu havasını uyandırıyorki bu bence büyük bir Opel artısı..Hem eğer kalkışlarda da performans arıyosan gideceksin Opel GTC alacaksın,ne bileyim Subaru alacaksın paraya kıyıp ama yok 1.6 115 Hp aracın varsa onunla iyi anlaşacaksın,Opelin gerçekten diğer arabalardan farklı olduğu bilinci ile ona has sürüş tekniğini kavramaya bakacaksın :) Ondan sonra sürüş keyfine doyum olmuyor Opellerin :D:D:D
;):cool::rock:tesk:

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben yazımı yazdıktan sonra bı sıkayetcı arkdsın en son yazısını gordum daha sımdı :) bıraz komık durum oldu ama kendımlede gurur duydum yaptgım acıklamaların aynısını sonradan yasamıs :D dogru tespıtlerde bulunmak benı mutlu ettı..Güle Güle kullan ASTRA cı arkdsım..ASTRA cı dıyorum cunku artık sen bu tutkuya kapılmıssın belli :) saygılarımla

Bu ASTRACI ben oluyorum herhalde :D:D:D:D

ersincura

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aslında benım sadece 2 problemim var
1. direksiyondan gelen aglama sesi(cok rahatsız oluyorum)
2. motorun herzaman aynı performansı vermemesi arabayı ilk calsıtırıdıgım zaman arabada cok guzel bi performans oluyo sonra 1 saat filan kullanıym dur kalk yaptıgım zaman araba cok hanatallasıyo bu sinir ediyo beni

yarın servise goturecem sabahın korunde hadi hayırlsı

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aslında benım sadece 2 problemim var
1. direksiyondan gelen aglama sesi(cok rahatsız oluyorum)
2. motorun herzaman aynı performansı vermemesi arabayı ilk calsıtırıdıgım zaman arabada cok guzel bi performans oluyo sonra 1 saat filan kullanıym dur kalk yaptıgım zaman araba cok hanatallasıyo bu sinir ediyo beni

yarın servise goturecem sabahın korunde hadi hayırlsı

bendede aynı araç var ama bu sıkıntıların hiçbiri yok.. Bence de sen bir servise götür aracını..

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar km yaptıkça kesinlikle açılıyor, deneyimlerimle sabittir. ayrıca bakım zamanım geldi. sabah opis e götüreceğim aracımı ve inanın içimde acayip bir mutluluk var çünkü aracımın km yapmasından sonra artarak değişen performasının dışında bakımdan sonra ki halini merak ettiğimden herhalde yarın aracımı alana kadar zor beklerim. malum ilk yağ ve filitre değşimleri bakalım neler olacak ??? ondan sonra da pazar sabahı Allah nasip ederse inşallah bir de üzerine uzun yol (Amasra ve İnkumu). eh vallaha daha ne olsun ondan sonra da bakalım Astram nasıl olacak diye bekliyorum. ama büyük ihtimalle tahminlerimin de ötesinde çok daha mükemmel bir performansı olacağını düşünüyorum, hadi hayırlısı....

ersincura

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eveeet servisten geldim
balkana gittim cok ilgilendiler
ustayla aldık arabayı gezintiye cıktık ne sıkıntım varsa dinledi
motoru test etti sonra butun degerleri normal cıktı direksiyondan gelen ses butun 2009 larda varmıs onuda ogrenmis olduk ayrıca motordaki performansta bunların karakteristik yapısıymıs malesef
bundaki onceki 105 bg olan twinport motorlar bu motorlardan daha seri ve atakmıs nedeni ise gm nin emisyon oranı dusrmek icin yaptıgı degişikliklermis olay bu yani

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksıyondan Gelen Ses elektro servonun sesidir...

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bi arkadaşımda var bahsettiginiz aynı konu araba bir muddet sonra gaz yemior ne yapmak gerir ya aracı durdurup stop edip kontaga tekrar basacaksın yada bir müddet sonra geri kendine geliyor araç 2009 astra sedan 1,3 CDTİ dizel sıfır aldı.ilginc bi sorun ve gitmedik servis cihaz kalmadı bulunamıyor ne oldugu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...