2008 Corsa D Sis farları.

Ebombar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar, iyi akşamlar.
Kimi arkadaşlar forumlarda sis ampulleri için h1 demiş, kimisi h3, bugün aracımdan ampulleri söktüm, ampuller H10 (9145)
Bu ampullerin beyazından nerede bulabilirim? Xenon ve parklarla beraber hepsinin beyaz yanmasını istiyorum, xenonlarım hafif maviye çalan bir beyaz 13000K veya daha az olabilir aracı 2. el aldığım için kesin bir bilgim yok.
Philips diamond vision düşünüyordum fakat sanırım h10 ampulu yok philips'in...
Bu ampullerin denginde başka ampul var mıdır bildiğiniz?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Ebombar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten hala H10 ampul bulabilmiş değilim, yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim.
H10 Xenon kit bile yok, bir tane buldum o da maşallah 400 lira civarı... Alt tarafı sis farını beyaz yapayım dedim, pişman ettiler :)

Ebombar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle katılıyorum. Sahibinden.com adresinde bir arkadaş Corsa D sis farı satıyormuş, kendisine sordum 150 ytl fiyat vermiş, çıkma falan değil "1. kalite" yan sanayi ürünmüş.
Açıkçası güvenemedim, 150 lira da az para değil, alırım, camı plastik çıkar birşey olur zaten kıllandım cam çatlama muhabbetlerinden birde düşük kalite malzeme kullanırız tamamen erir, onun yerine kendim bir fiş yaparım iki delik açarım h10 girişi h1'e çeviririm veya benzeri bir yöntem elbet bulunur...
Ayrıca H10 nedir, ne saçmalıktır bu kadar halojen, Xenon tipi varken... Onu da ayrıca sormak lazım...
Olmadı 2007 model bir aracın sis farlarını ya çıkma, ya da bir servisten alacağız mis gibi h1 mi h3 mü ne kullanıyorsa ona göre birer philips diamond vision takıp mutlu mesut açacağız farlarımızı...

Ebombar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet, M Tech'in H10 beyaz halojen ampulleri mevcut, resmine kadar gördüm :) Tek eksiğimiz onlardan bulup getirtmek, birde rengi istediğim gibi bir beyazsa problem kalmıyor demektir...
AUTHENTIC MTEC H10 9145 SUPER WHITE XENON HALOGEN BULBS

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUTH...Truck_Parts_Accessories?hash=item380115261566

Linki sadece arkadaşlar ampul çeşitlerini görebilsin diye koyuyuorum, reklam amaçlı değildir.

Son düzenleme: