2004 Opel Vectra Marş Sorunu Lütfen Yardım

baristetik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
500 tl ye sözde beyni tamir ettirdim inşallah bir daha aynı sorunu yaşatmaz bana :(

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben akşehirde yaşıyorum burda yaptırdım bi ustaya
O aracin Ecu 'su hibrit Ecu Aksehirde yapabilecek biri oldugunu zannetmiyorum..Konyada da hibrit Ecu lari (beyin) leri yapan 2 yer var ikiside yakin arkadasim ilcelerde buraya gondermek zorunda..

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baristetik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi inşallah sorun hallolur inanın hem üzüldüm hem param gitti hallolmazsa size ulaşacağım müsadenizle

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir abimin 2004 vectrasında da aynı sorun vardı araç marş almıyordu.röleler sigortalar hepsini kontrol ettim ecu izin vermiyordu marş yapmasına.direk kontaktan kabloda çekemiyorduk.bir gün sanayide bir elektrikçi yaptı ama ne yaptıysak çözümü anlatmadı sanırım aynı sorun var ama ecu dan değil gibi görünüyordu çünkü ecu sökülmeden arabayı alıp biryere götürüp yapıp gelmiş.sorununuz tamamen çözülmüş de olabilir..tek sorun insanları aldatarak ecu olmadığı halde ecu deyip fazla para almak insanlardan.günahını almak istemem insanların ama nasıl cebe indiriyolar o parayı anlamak zor

hasanhoznur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c arada marş tık bile demiyor.

arkadaşlar selamlar,
forumda yeniyim, konu olarak sorunumu arattım bu sayfaya geldim mesajları okudum. 2005 vectra c sahibiyim ve konudaki sorunun aynısını yaşıyorum. Üstelik gittiğim ustalar sağolsun arabayı yarım etti elime verdiler. Konuya yazan arkadaş sorunu nasıl çözdü acaba?

hasanhoznur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar selamlar,
forumda yeniyim, konu olarak sorunumu arattım bu sayfaya geldim mesajları okudum. 2005 vectra c sahibiyim ve konudaki sorunun aynısını yaşıyorum. Üstelik gittiğim ustalar sağolsun arabayı yarım etti elime verdiler. Konuya yazan arkadaş sorunu nasıl çözdü acaba? Beyin tamiri yapıldı demiş. Ondan sonra aynı sorunu yaşadı mı acaba?

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Aynı durum bende de var.Arasıra yapıyor.Marş dinamosunun kömürlerini,marş dinamosunun başka bir parçasını değiştirdik gene yapıyor arasıra.Tahminim şarj sorunu gibi geliyor bana ama elektrikçi marş dinamosu sağlam dedi.Gittiği yere kadar bekleyeceğim iyice netleşsin.

hasanhoznur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı durum bende de var.Arasıra yapıyor.Marş dinamosunun kömürlerini,marş dinamosunun başka bir parçasını değiştirdik gene yapıyor arasıra.Tahminim şarj sorunu gibi geliyor bana ama elektrikçi marş dinamosu sağlam dedi.Gittiği yere kadar bekleyeceğim iyice netleşsin.

Hocam sizin araç kaç model?
Bu arada bazı ustalar benim bu soruna beyindendir dediler.
Ustanın biri kontak termiği arızalı dedi, açtı baktı termik yokmuş bu arabalarda. Fabrika yapımı böyle imiş kontak termiği yokmuş, modül mü ne varmış.
şimdi ise başka bir usta ile görüştük aracı bırak ara ara deneyeyim çalışmadığı anda kontrol edeyim sorun tamamen neyden kaynaklı imiş anlarım diyor.