2004 Opel Vectra Marş Sorunu Lütfen Yardım

oktay78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle marş otomatiği kontaği çevirince marşı harekete geçiren parça ucuzdur değişmesi kolaydır

baristetik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş Motorunu değiştireyim sizlerin cevaplarından gördüğüm odur. :) Kaç tl tutar ki ortalama?

herenster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bir akucuye git zaten onlar arac bagli iken olcum yaptiklarinda 14 v gorurler. Bu voltaj sarj gostergesi. Onlar anlıyorlar. Eger sizin sarj dinamosunda sorun yok ise mars motorunuzun bakima ihtiyacı vardir. Gider bakim yaptirirsiniz. Ilk işiniz bir akü satan kaliteli bir yer. Sonrasini onlar size yonlendirir. Iki parçada bakim yapilabilir parcalardir. Iyi ellerde ilk haline dönerler. Sıfırı ise benim bildigim mars motoru 700 civari idi. Şarj dinamosu ise bundan biraz daha pahali bor parca. Bende sarj dinamosu komurleri bitmisti. Aracı tekrar aku takviye ile calistirip goturduler sarj dinamosunu degistirdim. Iyi ustam olmayinca. Tekrar geçmiş olsun.

SM-A810F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baristetik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekürler Allah razı olsun sizlerden :) yarın en kısa sürede baktıracağım

baristetik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş Otomatiği ve Marş Motorunun Kömürlerini değiştirdik işçilik dahil 275 TL Tuttu ve sorunum halloldu Hepinizden Allah Razı Olsun :) Allah'ım kaza bela arıza vermesin sizlere

baristetik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş Otomatiği ve Marş Motorunun Kömürlerini değiştirdik işçilik dahil 275 TL tuttu ve bugün aracım aynı sorunu tekrar etti ustam beyin arızası olduğunu ve tamir edilebileceğini söyledi ne düşünyorsunuz? sizce tamir edilirse bir süre rahat eder miyim ? yoksa yeni beyin mi almalıyım?

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun Ben de de oldu.Bu sabah marş motoru söküldü,kömürler bitmiş.Gaziantep ten sipariş edildi,akşama doğru bitecek.70-80 lira gibi bir masraf oldu.