20 mart 2011 ankara kalesi gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SERCAN 2.0 T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bizimemlakofisi.com
sercan benim işyerim 20 yıldır hemen altında sorun olmaz merak etme.adı çıkmış oraların.
yanlış anlaşılmak istemem özür dilerim ama arabası yapılı olan göze çok batan arkadaşlar olacaktır mutlaka ee öyle oluncada ister istemez tedirgin olunuyo oralarda yoksa problem değil yanii ben çoğunluk ne derse ona uyarım. ogün tanışırız inş. :) bu arada geçenlerde vosvosçu arkadaşları anterasın önünde gördüm herkes aile çok güzel bi ortamdı izin alıp arabalarınıda izin alıp köftecinin önüne çıkartmış fot. çekiyorlardı oldukça güzel bi ortamdı. (bi tavsiye tabi sadece )

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse arbalara bişey yapmaz artık kalenin insanıda oraya geziye gelen insanın kıymetini biliyor kimsenin kimseye rahatsızlık vermesine izin vermiyor bu arada arkadaşlar eşiyle kız arkadaşıyla gelenler olacak mı yoksa sadece erkek muhabbetimi ona göre eşimi listeden çıkartayım bende:)

SERCAN 2.0 T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bizimemlakofisi.com
Kimse arbalara bişey yapmaz artık kalenin insanıda oraya geziye gelen insanın kıymetini biliyor kimsenin kimseye rahatsızlık vermesine izin vermiyor bu arada arkadaşlar eşiyle kız arkadaşıyla gelenler olacak mı yoksa sadece erkek muhabbetimi ona göre eşimi listeden çıkartayım bende:)
çok iyi bi konuya değinmişsin sağol :) bende aynı soruyu sorucaktım şahsi fikrim mümkün olanlar için tabi eşli gelinse daha iyi olmazmı ben eşimle gelmek isterim sonyçta oda bi opelci mesala :) tabi kız arkadaşı olmayan yada evli olmayan gelemez diyede anlaşılmasında... :eek:

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki herkes gelebilir benim dediğimde hani bi erkek muhabbeti vardır birde aile muhabbeti yoksa tek veya çoğul böyle bir buluşmada herkesin olması gerekiyor bence:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tabiki herkes gelebilir benim dediğimde hani bi erkek muhabbeti vardır birde aile muhabbeti yoksa tek veya çoğul böyle bir buluşmada herkesin olması gerekiyor bence:)
Ben vakit durumuna göre (saat 11.00 de Demirtepe'de katılmamız gereken önemli bir toplantımız var) ya kahvaltıya ya da toplantının sonuna yetişmeyi düşünüyorum, katılabilirsek eşimle beraber geleceğiz.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
06032011506.jpg

06032011505.jpg

06032011504.jpg

06032011503.jpg

06032011502.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...