20 mart 2011 ankara kalesi gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kale civarı bencede pek tekin olacağını zannetmem rahat edebilirmiyiz bilmiorum daha ferah mekanları olabilir bence arkadaşların dediği giibi göksu türü bir yerler olabilir bence.....

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
arkadaşlar merkezi bir yerde buluşup kale civarı olmasada güzel bir kahvaltı yapılıp s.pazarına gidilecek kale civarında kapalı ve açık otoparklar var gerekli ayarlamaları yapcağım ayrıca söylediğiniz yerler bahsettiğiniz gibi değil 10 yılı o bölgede geçmiş biri olarak sıkıntı olmayacağını düşünüyoruz.

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merkezi bir yerde buluşup kale civarı olmasada güzel bir kahvaltı yapılıp s.pazarına gidilecek kale civarında kapalı ve açık otoparklar var gerekli ayarlamaları yapcağım ayrıca söylediğiniz yerler bahsettiğiniz gibi değil 10 yılı o bölgede geçmiş biri olarak sıkıntı olmayacağını düşünüyoruz.

Sen Öyle diyorsan öyledir abim saygılar :cool:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nedir bu bizim mahalleden çekinceniz yaa anlamadım:]
elin turisti gelir elini kolunu sallayarak sokak sokak gezer ama ankaralılar gitmez,ayıp valla:)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50.yıl parkı (çamlık) tavsiyemi yineliyorum :) çok güzel Ankara manzaralı fotoğraflar çekilebilir ama 4TL park parası da göz önünde bulundurulmalı...

büyük ihtimal ben de gelirim ;))

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence göksu park en güzel buluşma mekanı olur. bu gün gidip şöyle bir dolaştım, sessiz sakin ve araç park alanıda gayet geniş ve güzel. fotoğraf çekimleri içinde gayet uygun.....

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"AFSAD ile gittim defalarca gayet kalabalık , bir kaç kezde Kale Festivaline KIZ arkadaşlarımla...Gezmek adına kahvaltı adına ve manzarası ile vakit geçirip fotoğraf çekilmesi için oldukça uygun ve güzel bi yer,,(afsad bknz google:)) Gittiğiniz içinmi yer konusunda yazdınız anlamadım ama yazılanlar beni şaşırttı..."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...