20 mart 2011 ankara kalesi gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle güzel bir organizasyon olması dileği ile;
Benim iş yerim samanpazarında ve kale ve civarını iyi bilirim,aracları bırakabileceğimiz kalenin altında saraçlar çarşısının hemen girişinde çok katlı güzel görevlileri olan kapalı otopark var giriş ücreti saat sınırlaması olmadan 5 tl.
ordan yürüyerek güzel bi kale turu atılabilir ama kale civarında topluca araba fotoğraf çekimi yapılabilecek pek fotojenik yerler yok malesef bunun alternatifi oalrak kaleden sonra gölbaşı tarafına hareket düşünülebilir eymir gölü tarafı gölbaşı gölün kenarı vs.

az bir gün kalmış buluşmaya bu konuda bir an önce program netleşirse gelecek olan arkadaşlar da fikir sahibi olabilir şuan her an değişme durumu var gibi...

Eşim ve ben aranızda olmaktan mutlu olacaz:)
+Diadavidoff ve eşi.

Zelcuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hacettepeyi silin hacettepe personeli olarak park sorunu yaşıyorum...
20 araç yanyana duramaz,hiçbi şekilde poz çekilemez. kaleden yana ben de olumsuz bakıyorum.göksü park olsun gölbaşı olsun büyük parklar bence daha iş görür ve rahat ederiz gibi gibi...
not:ekleyin beni de gelmeye çalışıcam.

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"AFSAD ile gittim defalarca gayet kalabalık , bir kaç kezde Kale Festivaline KIZ arkadaşlarımla...Gezmek adına kahvaltı adına ve manzarası ile vakit geçirip fotoğraf çekilmesi için oldukça uygun ve güzel bi yer,,(afsad bknz google:)) Gittiğiniz içinmi yer konusunda yazdınız anlamadım ama yazılanlar beni şaşırttı..."
fotoğrafçımızda varmış.ne guzel.:)

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hüseyin abi bugun gerekli kontroller ve ayarlamalar için kaleye gidecek, sanırım döndüğü zaman tüm durumlar netleşmiş olacaktır.Fotoğraf çekimini kalede yapmak zorunluluğu yok, kaleyi çoğu kişinin görmemiş olması, müzeleri gezmek ve surlarda bir iki anı fotoğrafı çektirmek fena olmayabilir.
1) HK
2)06VOLKAN38+1 belki
3)murat0616
4)MadeN
5)efedkr
6)chatin
7)cihanbey
8)EgeErbas
9)alyildirim
10)tugra06
11)M@honi
12)ctokay
13)weSti555
14)ethembozkurt
15)by__musty
16)VeCCtrA
17)yezocan
18)beyaz güvercin
19)mkg63
20)savaş
21)sefaarik
22)avianca
23)renkauz
24)tekin5 ( kesin değil )
25)sercan 2.0T
26)z20leh
27)mmr40(kesin değil)
28)kustoo
29)sortie
30)diadavidoff + 1
31)zelçuk

sadettin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kale bizim, müze bizim, çarşı bizim, her zaman gidilir :) sessiz kafa dinleyeceğimiz şehrin gürültüsünden uzak bir kahvaltıya da hayır demem çoğunluğa uyuyorum.kaleden vazgeçilirse daha önce bahsettiğim Antares avm nin dışında güzel bir kafe merkeze yakın otopark problemi yok.yemek, içmek, hava iyi olursa dışarda nargile bence hiç fena olmaz... oradan nereyi isterseniz gidilebilir.hem oradan kale de görünüyor :)))

sadettin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdiden olmuş 31 kişi... 31x5 : 155 :)) daha eklenen olur düşüncesindeyim.bu paraya ortak kasa gibi kullanıp başka birşeyler yapılabilir. komple nargile içsek hepsi bedavaya gelir herhalde :)

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim belki istanbula gitmem gerekicek ismimi yazdırmıştım ama gitmezsem kesin gelirim. Hatta 1-2 arkadaşım bizde gelelim keyifli olur dediler onları da getirmeyi düşünüyorum gelirsem. Bir sakıncası olur mu?

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kale bizim, müze bizim, çarşı bizim, her zaman gidilir :) sessiz kafa dinleyeceğimiz şehrin gürültüsünden uzak bir kahvaltıya da hayır demem çoğunluğa uyuyorum.kaleden vazgeçilirse daha önce bahsettiğim Antares avm nin dışında güzel bir kafe merkeze yakın otopark problemi yok.yemek, içmek, hava iyi olursa dışarda nargile bence hiç fena olmaz... oradan nereyi isterseniz gidilebilir.hem oradan kale de görünüyor :)))

zaten önce hepberaber kahvaltı yapılacak başka bir yerde, ondan sonrasında kaleye gidilmesi düşünülüyor, Hüseyin abi kale'ye gitti gelince durumu yazar bizde aydınlanırız.

Benim belki istanbula gitmem gerekicek ismimi yazdırmıştım ama gitmezsem kesin gelirim. Hatta 1-2 arkadaşım bizde gelelim keyifli olur dediler onları da getirmeyi düşünüyorum gelirsem. Bir sakıncası olur mu?

Ege istediğin arkadaşını getir sorun olmaz.

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nöbeti ayarlamaya çalırıp kısmetse gelirim...

1) HK
2)06VOLKAN38+1 belki
3)murat0616
4)MadeN
5)efedkr
6)chatin
7)cihanbey
8)EgeErbas
9)alyildirim
10)tugra06
11)M@honi
12)ctokay
13)weSti555
14)ethembozkurt
15)by__musty
16)VeCCtrA
17)yezocan
18)beyaz güvercin
19)mkg63
20)savaş
21)sefaarik
22)avianca
23)renkauz
24)tekin5 ( kesin değil )
25)sercan 2.0T
26)z20leh
27)mmr40(kesin değil)
28)kustoo
29)sortie
30)diadavidoff + 1
31)zelçuk
32)MaviGsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...